Резултати од барањето

 1. NiceNaumoski

  Сообраќајни прекршоци и казни

  Здраво, дали имал некој искуство со случка како мојата.. значи казнет сум за непропуштање на пешак(неправедно и без доказ),на налогот издаден од полицаецот не бев потпишан,денес отидов да ја платам казната во дадениот рок од 8 дена,и таму ме известија дека ќе бидам повикан на суд и можно е да ми...
 2. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Мобиларата до кафе Чоше
 3. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Затоа внесувам во кеш јас,на уплатни места..
 4. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Стварно им е добар интернетот, не е за жалење...
 5. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Ти запира пари од картичката или како? Не разбрав..
 6. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Така и правев,али овој пат телефонот ми беше на сервис а картичката ми остана во него,па не можев да видам дали стигна..
 7. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Ништо не направија,не биле надлежни,да сум ги барал парите во уплатното место,а од кај нив велат не е кај нас грешката...кој лаже во случајов? И дали на друг му се има случено истово??
 8. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Ајде ќе пробам пак,се изгубив низ лавиринтот
 9. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Автоматизирани пораки се,пробував неколку пати ама џабе,не слушнав опција...не одговараат и на меил... украдени ми се тие 500ден.
 10. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Како да добијам некој за разговор од Lycamobile? Минатата недела внесов 500ден од трафика, услугите не се обновија,кредит во износ од 500ден исто нема... Инаку број ми треба некој друг,на 1212 нема опција за разговор...
 11. NiceNaumoski

  Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

  Здраво! Дали некој видел кај нас производи за бричење од брендот Proraso или знае од каде се нарачуваат? На нет гледам али повеќето немаат shipping за Македонија а и тие што имаат наплаќаат над 10еу што значи не се исплаќа...
 12. NiceNaumoski

  За мажите: машинка за бричење или стариот добар брич?

  Освен да купам сет или повеќе работи па така...инаку сега почнувам со овој начин на бричење...која линија му е најпогодена и дали сапун или крем?
 13. NiceNaumoski

  Нега на кожата на лицето и телото и рецензии на козметички производи

  Здраво! Дали некој видел кај нас производи за бричење од брендот Proraso или знае од каде се нарачуваат? На нет гледам али повеќето немаат shipping за Македонија а и тие што имаат наплаќаат над 10еу што значи не се исплаќа...
 14. NiceNaumoski

  За мажите: машинка за бричење или стариот добар брич?

  Здраво! Дали некој видел кај нас производи за бричење од брендот Proraso или знае од каде се нарачуваат? На нет гледам али повеќето немаат shipping за Македонија а и тие што имаат наплаќаат над 10еу што значи не се исплаќа...
 15. NiceNaumoski

  Какви патики носите?

  Како си задоволен од Џорданките? Јас се мислам за патики за летово, изборот ми е или Jordan 1 Low или Air Force 1....и незнам што да изберам...
 16. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Неможам да видам колку имам останато Интернет...да не знаеш како е бројот..со # * некако беше :)
 17. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Здраво ! Дали некој деновиве има проблем со најавување или слично? На апликацијата ми стига кодот за најава и после неговото внесување,стои истиот екран како да не сум најавен,а на веб-страната ми е заборавена лозинката па пробувам да ја вратам преку Датум на раѓање но вика : ПОГРЕШЕН ДАТУМ ...
 18. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Зедов СИМ од Lycamobile и од денес имам активни услуги, сакам да знам колку време трае привремениот број ? Бидејќи го префрлив мојот број од А1 претходно...
 19. NiceNaumoski

  Lycamobile Македонија

  Zdravo na site,vo plan sum za brzo da zemam sim od lyca,momentalno sum prepaid na A1 i sakam da znam kako ste zadovolni od nivnite uslugi vo smisla na ceni,mreza,internet,brzini i slicno.. Pozdrav !
На врв Bottom