Резултати од барањето

 1. mischievous.01

  Кежуал движењето во Македонија

  Ако видиш цена што не ти одговара ќе игнорираш, ако нема цена ќе прашаш во порака и ќе дојдеш до повеќе продукти кои се достапни а ги немаме сеуште објавено. Се водиме по маркетинг и бизнис модел кој предвидува комуникација со потенцијални потрошувачи. Благодарам за сугестија но за сега ја...
 2. mischievous.01

  Навивачки групи во Македонија!

  АКО Е ЗАБРАНЕТО ТУКА НЕКА ИЗБРИШЕ МОДЕРАТОР https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y= Продажба на кежуал гардероба од брендот Lyle and Scott и патики од брендот Karhu. Во наредни 24 часа акција на непродадена летна гардероба со попуст од 15 до 20 евра. За прашања DM на...
 3. mischievous.01

  Продавам / купувам / менувам (навивачки реквизити)

  Продажба на оригинал кежуал гардероба од брендовите Lyle and scott & Karhu. Достава низ цела Македонија. @mischievous.01___ https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y= Lyle and scott Првично се јавува како бренд кој најчесто се гледа на терените за Голф во Обединето Кралство...
 4. mischievous.01

  Какви патики носите?

  Наскоро започнуваме со работа. Продажба на патики од финскиот бренд Karhu. Достава низ цела Македонија. @mischievous.01___ https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y= Karhu Бренд кој постои повеќе од 100 години и исто толку е на самиот врв помеѓу брендови за спортско...
 5. mischievous.01

  Кежуал движењето во Македонија

  Продажба на оригинал кежуал гардероба од брендовите Lyle and scott & Karhu. Достава низ цела Македонија. @mischievous.01___ https://instagram.com/mischievous.01___?igshid=YmMyMTA2M2Y= Lyle and scott Првично се јавува како бренд кој најчесто се гледа на терените за Голф во Обединето Кралство...
На врв Bottom