Резултати од барањето

 1. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Позајмив пари на човек шо е од друг град, му немам адреса на живеење и го познавав едвај 2 дена... Не е тоа погоре џукелчето Кунташе, јас сум невидено Кунташе.
 2. V

  Добитници на лотарија за САД

  Nekoj informacija za ovie so bea dv2020 ne uspea da pojdat na intervjuto poradi banot? Dali e zavrsena rabotata ili sto?
 3. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ламборџини Кунташе :motorce:
 4. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Вчера седам со еден другар и падна нешто дискусија колку пари била платината. Момаков бара на гугл, наоѓа таму на гардијан весникот страната и не сакаше да стегни accept cookies, му било страв од такви работи. 5 минути скролавме на затемната содржина за една реченица да прочитаме, исто како да...
 5. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Не е можно колку е одвратно ова Лазаров створењево. Стварно, и да не му е каналот, да е обична особа, се гледа дека е гадно копиле на фацава.
 6. V

  Работа во Германија

  Дечки, барам работа Мекдоналдс или Бургер кинг со смештај.. имам термин за брзо па ако може некој нека помогне. Tnx
 7. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Катастрофа, па беа прилично поголем број од нив... лошо како и да е.
 8. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ај пак да прашам
 9. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Дечки, што бидна со тие што беа за носење документи за 2 3 месеци? со потврди и изводи?
 10. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Decki, od vie sto bevte so potvrdi samo, sto bidna rabotata?
 11. V

  Дежурна Ординација! #2

  Dali e potrebno krvna slika pred operacija na kila(hernia)?
 12. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  @Paul Kersey poveke pati te imav gledano na neredovna/doplnitelna.. sto napravivte, ima nesto promena?
 13. V

  Препораки за доктори специјалисти/супспецијалисти

  Препорака за добар хирург во Скопје за ингвинална кила, државно или приватно?
 14. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  И јас сум во истата ситуација, немам документ стар.. се надевам ќе се смени нешто во процедурава да можиме и со потврди да поминиме...Жално е за овие шо изедоа откази а чекале 4-5 години...
 15. V

  ИТ фирми и пракси во Скопје

  Шо фирма се овие scandiweb шо цело време вртат огласи? И дали можеби некој од тука работи QA таму?
 16. V

  Добитници на лотарија за САД

  Ние сме виновни шо солиме памет, пушти го нека клај слика од 5то одделение со кркмата па нека ги исфрли системот покасно.. помалце конкуренција за нас шо сме стварно заинтересирани..
 17. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Симнав тикток да видам шо има ново, и прво видео ми излегува Andrew Tate. Батево е романски џупак, имал некој си бизнис со чупиња на камери кај шо миксаат и сега бил милионер. Треси контроверзни глупости на секоја тема и нормално медиумите ќе му обрнат внимание за гледаност. Пази го ова, се...
 18. V

  Добитници на лотарија за САД

  Да си појдиш во фото студио, да те сликаат за 100 денари со убав апарат, на бела позадина, со дефинирани димензии. Добро сериозни сте со муабетов? Ќе заштедиш 100 денари? Шо ќе биди ако те извлечат и после те одбијат оти сликата не исполнува критериуми? Оти си играте курташак со нешто шо можи да...
 19. V

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  A nie sto sme bile intervju oktomvri 2020 vo konzulat a obrazuvana prepiska april 2021?
 20. V

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Масло нема ни за лек... 45 продавници ги претерав денеска и никој нема масло. Најверојатно го кријат по магацини за кога ќе биде 200 денари да го продаваат... Аир да не видите, племето да ви го ебавам. Па после се осмелуваат да прашуваат млади луѓе оти ја напуштале државата, дегенерици.
На врв Bottom