Резултати од барањето

 1. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  235 60 17 една сезона возени Петлас труска презадоволен од брендот на мерцедес ГЛК сега ги продавам со се нови бандаши по цена од 24.000 ден кој е за да ги изнавози нека ме контактира
 2. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Па и не е баш најважно “електронски термостат“ ете и Thermor се вратија на класичниот термостат , тој електронскиот не се покажа како добар
 3. Svirac_bt

  ИТ фирми и пракси во Скопје

  некоја фирма во Битола за пракса front-end ?
 4. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Ти друже мислам имаш проблем со мрежниот напон има дојдено вишак напон па ти има направено штета и на клима уредот , нека дојде сервисер нека провери. Еднаш исклучи ја сркоз од струја 20мин и пробај на ново да ја уклучиш.
 5. Svirac_bt

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Дали некој знае како е за влез во Србија? Дали има брзи тестови на граница кои се условите?
 6. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  235-60-17 zimski ?
 7. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  ехее од поодамна нема јаглен рек уживај друга политика е таму , ке си купуваме струја и нема да има проблем
 8. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  има и автомобилски гуми
 9. Svirac_bt

  Гуми (пневматици)

  некој искуство со Петллас зимски гуми ?
 10. Svirac_bt

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  Здраво дечки, имам low budget тв VOX android 6.0 сега почна да зафркава немижам да го најавам на Google или playstore дали има цака финтс или да се надгради понова верзија оперстивен систем?
 11. Svirac_bt

  LCD телевизори

  Здраво дечки, имам low budget тв VOX android 6.0 сега почна да зафркава немижам да го најавам на Google или playstore дали има цака финтс или да се надгради понова верзија оперстивен систем?
 12. Svirac_bt

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Здраво дечки, имам low budget тв VOX android 6.0 сега почна да зафркава немижам да го најавам на Google или playstore дали има цака финтс или да се надгради понова верзија оперстивен систем?
 13. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Абе пријател до крајности одиш , ако непали колата до турбото до компјутеро или можи гориво да нема ? од почеток се гледа секој проблем не претервајте ке каже човекот што беше не прајте паники 1617623709 ете кажа човекот , значи чистете филтри еднаш месечно ништо страшно
 14. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Исклучија од струја 15мин а во меѓувреме исчисти филтри и нема да имаш проблем
 15. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  da ne ti raboti klimata vo momentot dodeka ja pravis postapkata ?
 16. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Fairy Nordic 12 има 680m3 проток а Amber Nordic 12 800m3 кај Fairy Nordic лево дено е рачно долку кај Amber Nordic може преку далечинското.Тие се разликите за 3.5 ките
 17. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  koj saka eve i evn vo prilog racunajte prajte zborvajte mene mi e top . Fala pozdrav na site srekjni praznici
 18. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Gree Hansol - 30C treta godina so dva tipa merac mereno
 19. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  далечинско за Gree U Crown каде може да се купи , најде ???
 20. Svirac_bt

  Најекономично греење (затоплување)

  Prasav povekje ne e , isto e 29.990
На врв Bottom