Резултати од барањето

 1. Apokalipto

  UEFA EURO 2020 - Panini Virtual Sticker Album

  Да ти дадам логин и да го позлатиш :))) имам некои 500 дупликати прави што ќе правиш
 2. Apokalipto

  UEFA EURO 2020 - Panini Virtual Sticker Album

  Кому му фалат rivals united - бујрум, скенирајте ги. п.с оние швајцарските што кружат по нет се различни од сликичките за наш пазар (Погба... Алаба итн...)
 3. Apokalipto

  Preacher

  Ирскиот вампир е вистиниот ШАЈТ!
 4. Apokalipto

  Ако го зачекам некаде го добиваш скениран

  Ако го зачекам некаде го добиваш скениран
 5. Apokalipto

  Рамна Земја?

  Zote, дај малку и Македонски.
 6. Apokalipto

  Рамна Земја?

  Дај некој нека ископа колку ќе чини карта за со Space X и да собереме, па нека види space Meelenko колку е нерамно.
 7. Apokalipto

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ливерпул прими 3 гола!
 8. Apokalipto

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Растураме!!! ...на хартија, ама пред мечот да почне.
 9. Apokalipto

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сакаш линк за утакмицава?
 10. Apokalipto

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На Ерера му требаат повеќе минути за да го даде потенцијалот кој го има, а напаѓач ни треба очајно.
 11. Apokalipto

  Aquilla aircraft од Facebook

  Авионот кој Фејсбук долго време го најавуваше како решение за овозможување на интернет конекција во деловите на светот во кои нема пристап до интернет е веќе готов и е преминато на последната фаза т.е тестирање во реална околина. Авионот, како и технологијата за негова изработка како и...
 12. Apokalipto

  Aquarius

  Јако ќе е да се види пропустов на америте за Чарлс, како тоа им се извлекол кога можеле со време да го спречат да стане монструм.
 13. Apokalipto

  Aquarius

  Аквариус е нова серија која треба да започне на 28ми Мај на NBC каналот, промото и го видов во последната епизода на Grimm. Во серијата се работи за детектив Sam Hodiak (Дејвид Духовни) кој во текот на истрага за исчезнато лице, заедно со уште еден испрашуван осомничен (кој е полицаец на тајна...
 14. Apokalipto

  Daredevil

  Ја догледав пред некои 15 минути, незнам што да речам освем дека од ова што досега ни се пласира како серии со супер херои (особено Arrow со која споредувате) ова е нешто сосема друго, впрочем незнам што подолу може да се очекува од Марвел, си ја знаат работата и работат по добра агенда, ги...
 15. Apokalipto

  13 семејства кои владеат со светот

  Ви викав да не ги вадите фолиите од глава... Плус нема конкретен доказ за пронајдени крлушки кај спомнативе, сега што правиме, дали има и рептили канибали кои ги јадат и доказите?
 16. Apokalipto

  13 семејства кои владеат со светот

  Оваа, ама дека ја бришев и од Црноризец, мала забунка имам, некако ептем ја изнагледав низ темиве :smir:
 17. Apokalipto

  13 семејства кои владеат со светот

  @wicked_1 ај што си ја постирал истата слика во две теми, без ниеден екстра збор па јас да и објаснувам смисла, убаво ќе е да пишуваш и повеќе од смајли. Не си нешто нов во куќава.
 18. Apokalipto

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Само еден е тимот.
 19. Apokalipto

  Верски вести III

  Слетаа шипинки :))) Сликата е постара од 5 години, не е на денот на Богојавление туку е од некој рандом ден на масовно крштевање, а белите гулаби си ги носат сами свештеници за симболика. Местото на кое што е земена се вика Qasr el Yahud нешто што ретко која добра и потресена од фотогафијава...
 20. Apokalipto

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Побиј ме :)
На врв Bottom