Резултати од барањето

 1. Хоуп

  FILM CLUB (КРУГ 3) (169. Blue Bayou: 13.03-26.03.2023)

  Јас како и секогаш кога нешто сакам да направам, се случува некој малер. Само што пишав дека ќе гледам и ќе бидам во клубот, ненадејно се деси преселба... И сега знаете носење ствари, местење, чистење, документи, сметки и се си викам ајде навечер пред да легнам ќе гледам, ама паѓам секундарно во...
 2. Хоуп

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Овде читав мислења на членови и пишував и јас работи што ги мислам, што би ги правела муабет, најчесто некоја глупост, смешки со комшиите и за мене темава е уствари огледало на карактер на секој член тука. Да седнеш на кафе и од тука веќе јасно ти е шо муабет ќе правите. Интересно е, знаеш дека...
 3. Хоуп

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Затоа јас од време на време се рехабилитирам :unsure:
 4. Хоуп

  FILM CLUB (КРУГ 3) (169. Blue Bayou: 13.03-26.03.2023)

  Ако успеам, ако не од наредниот почнувам ветувам.
 5. Хоуп

  FILM CLUB (КРУГ 3) (169. Blue Bayou: 13.03-26.03.2023)

  Здраво стари другари, тагнете ме на 12ти кога ќе има нов филм. Ми недостигате. :smirce:
 6. Хоуп

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Да, неколку дена се трудев да ги зближам демек, па карти, друштвени игри игравме еден ден тројцата, малце тензично и језиво беше, си ќутевме и толку беше и од пријателството и од убавиот живот. :(
 7. Хоуп

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Јамајко бе аман ме умре... Јас секогаш сум сакала и сум трчала по машки што ако биле со мене биле паралелно и со 10 други, што не се јавувале со месеци додека јас тагував и одев по гатачки да ја заклучам нашата љубов со катанец и олово стопено во вода со која требало да го испрскам. Без лажна...
 8. Хоуп

  Како си ги замислувате членовите на форумов?

  Баш ги сакам.
 9. Хоуп

  Како си ги замислувате членовите на форумов?

  Повеќе се ко да дремат до него со вотка боровница со цевче и после засрамено го прашуваат брат знаеш дека интер шампиони се хехехе ај пушти сеа we are the champions хехе се заебавам брат хехех овој дебилот ме натера хехе.. Овој лево ист Џонтра жими се.
 10. Хоуп

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Отворете си тема за Dune.
 11. Хоуп

  Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

  Не бришам веќе од тука понатаму, директ опомена, раката ме боли... Ете од на Јамајка навредите ќе почнеме. 8 страни глупости, навреди, очајни обиди за хумор.. Без осет сте истите та истите.
 12. Хоуп

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Една само да не била? Филмот што ќе го гледавме... https://www.imdb.com/title/tt11001074/?ref_=nm_flmg_cin_3
 13. Хоуп

  Последен гледан филм со кратка рецензија

  Toма Повеќе од љубопитност го гледав, јас и музиката сме малце скарани, едни та исти групи и изведувачи си слушам и толку. А не дека Тома Здравкович ми е непознат, па секоја слава, роденден, матура, завршиле со негови песни. Не може да не ти текне и на кафана кога ќе му го слушнеш името. Како...
 14. Хоуп

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Изопачени стандарди некои за убавина имате повеќето тука. Добро ај од моите стандарди многу поразлични. Многу ковчести, кршливи сакате, јас поинаку ја гледам убавината. Пример, мене овие ми се преубави жени: Да не редам уште, а воопшто да не почнувам ни со овие: Доста е ете лепоти:)
 15. Хоуп

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Ич не е убава.
 16. Хоуп

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Мачиња да гледаме и машки и женски. Зошто што има врска се што е лепо и богом је драго :LOL: :LOL: Пуштам муабет и по мажи и по жени, ангажирај се и ти и да почнуваме :D
 17. Хоуп

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Мислиш јас да пуштам слика да скршам мраз? Неее јас морална поддршка тука со анализите и оцени ау нешто. :P
 18. Хоуп

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  тука? треба да седнам во таа темата со анализите, да се сконцентрирам, не сакам со три збора да поминам, ако ми е досадно денес ќе ти кажам, ако не утре сигурно :ROFLMAO::ROFLMAO: 1634645290 А и јас сум за најубави форумџии да избереме, да погледаме мачиња :LOL: Гратис анализа :D
 19. Хоуп

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Која сакаш сестро, за тебе не ми треба рака, тоа за непознати, анонимни, нови... Тебе ти ја знам судбината :LOL:
 20. Хоуп

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  6та година сум член на избирачки одбор, 5 години член, од овие избори, до сите наредни во следните 5 сум потпретседател. По рандом избор и искуство, иначе немам гласано последните 4 избори, гласал негласал ебан си. Кога бев член бев во избирачки одбор минатиот мандат бев богу изнад леџа, 60 км...
На врв Bottom