Резултати од барањето

 1. teneke

  Туризам Youtube -ри

 2. teneke

  Претседателски избори во Америка (2016): Трамп vs. Клинтон

  Ко ќе завршат САД и Кина со договриве, прв, втор, трет дел :D на ред е ЕУ. Кина и САД, ќе ги распарчат, маме ќе му ебат, ако не се држат цврсто.
 3. teneke

  CN – Народна Република Кина

  Ај честито трговски договор прв дел. Кина требало да се откажи од некој проекти со Русија, еден гасовод и да купува повеќе Американски плин испорачан во танкери.
 4. teneke

  Невестата нема поштовање према свекорот/свекрвата

  Се прашуваш дали го послуша @HellRaiser, па ти е страв да не е во депресија оти мисли дека жена му, му е сестра?
 5. teneke

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ајде Препораките на здравствените организации се веднаш по контакт со фискални сметки да се мијат рацете, да не се ставаат сметките во кесите со храна, да не се дозволува децата да доаѓаат во контакт со фискални сметки, а доколку на работно место редовно сте во контакт со фискални сметки да се...
 6. teneke

  Невестата нема поштовање према свекорот/свекрвата

  Абе ќе ги извадиш од памет сите со ова инцестов :pos:
 7. teneke

  Nudes

  Yeah невидено сериозна тема, плус отворена од некој со ник D1ck25cm
 8. teneke

  Проблем со пенисот

  Немај гајле, форумов постои за тоа, покасно во животот на пример може да ја натераш женска ти да праша дали затруднела, или уште покасно ти ќе прашаш дали треба снаата да се кара со свекрвата, или уште покасно ќе можеш да си прашаш за автомобилски проблеми, и на крај некаде ќе ни кажуваш за...
 9. teneke

  Невестата нема поштовање према свекорот/свекрвата

  Абе не е тоа решение, во крајна линија има такви што се лоши, ама добри ;) Треба да ја здобриш уште малце повеќе :D
 10. teneke

  Невестата нема поштовање према свекорот/свекрвата

  Извини ова што ќе ти го речам, ама ако свекорот и свекрвата се фини луѓе, и плус ти си добро воспитан и културен, тогаш невестата е сељак невиден, ама пак од друга страна ние само твојата страна ја слушаме. И не ми се верува дека е се така едноставно.
 11. teneke

  Русија - смена во надворешната политика?

  Не се желби знаеш и сам дека е тоа реалноста на Русија денеска. Тие и така имаат слаб наталитет.
 12. teneke

  Револуција во Босна и Херцеговина

  Абе ништо нема да ни биди подобро ни нам ни нив, кога ќе се поделиме, затоа што уште повеќе ќе се отселуваат луѓето.
 13. teneke

  Русија - смена во надворешната политика?

  Прекрасно сега само ќе ескалира иселувањето од Русија :)
 14. teneke

  Револуција во Босна и Херцеговина

  И вака и така за к*р нема да ги биди, милион, милион и пол народ, колку едно предградие на поголем град, ќе прави држава ... Замина тоа време, одамна во 19 век. Само ќе треба да помини време дури го сватиме тоа.
 15. teneke

  Nudes

  А ако прати на другари или братучеди ?
 16. teneke

  Nudes

  Види го бе и вкус има, дури и пребира, дебелки не ти се убави :zver: Не знам колку години имаш, јас имам 50, ти ми личиш на постар од мене, накај 60 си ?
 17. teneke

  Nudes

  Ах бе старо фукало едно, на стари години гледаш средношколки :D
 18. teneke

  Nudes

  Многу јаки женски има таму, само џабе ти е нема да те примаат, мораш да имаш над 28cm.
 19. teneke

  Машките не знаат да почитуваат жена

  Фалењето е последица, не причина. Јас викам дека е заради среќата која ја добиваат од задоволството што се толку убави, или кај мажите толку богати :D
 20. teneke

  Машките не знаат да почитуваат жена

  Е па еве земи се ти за пример, во секој прилика сакаш да истакниш колку пари правиш, и колку си независен. Едноставно тоа ти ствара уште повеќе Серотонин, затоа и почесто го истакнуваш тоа, а воедно и гледаш повеќе пари да заработиш. Ова се разбира ако не си фејк во врска со париве, во...
На врв Bottom