Резултати од барањето

 1. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  ни требаше овој или не го бива? :D сакам да се случи некој добар трансфер, мислам дека ни треба некое освежување сега, да не паднеме Среќна нова, титулата што поскоро (y)
 2. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  2016та бе...годинава ни украде многу легенди и пензионираше уште толку. Најголемите играчи го ставаат во своите совршени тимови, најголемите противници му симнуваат капа, тешко дека некад повторно ќе посведочиме ваков играч во клубот. Покрај неспорните играчки способности, она што особено го...
 3. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  @Rosemberg Се согласувам со поголемиот дел од стварите што ги пиша. Фактот дека Ливерпул ќе остане после трансфер периодов без нов (добар) лев бек, прави да бидам разочаран за новата сезона уште во август. Никако ни сам не можам да ја објаснам играта на Ливерпул на трансфер пазарот. Како толку...
 4. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Обвинувам без врска? Треба да правам принт-скринови од сите ситења за Клоп? Не зборам за мрчења и критики после лоша утакмица, каде се издувува бесот, се коменитраат потези, се бараат виновници, него типично серење за Клоп, спуштање у минус со ниво на муабет за да се извадат некои “ви реков“...
 5. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Кутињо е стварно магионичар, ама никако да сврзе добри утакмици у серија. Многу е тешко да оставиш играч со такви квалитети на клупа, али мислам дека најдобро решение за него е многу ограничена минутажа. Не мора секоја да ја игра 90 мин, посебно кога гледаме колку често се угрчува од замор...
 6. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  BREAKING: Valencia are in negotiations with Liverpool over a move for Shkodran Mustafi. [@SERDepValencia] https://twitter.com/TransferRelated/status/765906124478541824
 7. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  седете мирни вие да не ви го зееме Погба :вонзем:
 8. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Очигледно не си у тек со стварите, пошо Геце е договорен за у Борусија. Исто за Дауд мислам дека нешо као 50 центи им фалело на нашите да го земат, па ваљда ќе чекаат до зима за него. Се зборува дека Ројс ќе биде заменик капитен (иако реално никогаш нема да има потреба од заменик капитен).
 9. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Чек сеа, Ален си оди а Лукас останува? Не знам, можеби Ален не сака да седи на клупа, а Лукас сака, може за Лукас нема да извадат ни неколку милиони...ама лично не ми се свиѓа ова. На страна сите заебанции за Ален, и те како се наоѓа како резерва.
 10. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  ху ар дис пипл!? ХУУУ ААААРРРР ДИИИИИС ПИПЛ!?
 11. stormspeaker

  Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

  катастрофа...неколку години чекам да дојде ова лето со надеж дека тимот конечно ќе заличи на нешто и супер тргна работата, конечно почнаа да се прават рационални одлуки и го земаа мозгов на 4 годишен договор.... очигледно знаеле дека нема да привлечат некој подобар и се исплашиле да не останат...
 12. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  12 - Juventus and Liverpool FC are the most represented clubs at EURO 2016 - 12 players apiece. International. пошо све тиња играчи иаме :cool:
 13. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

 14. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  По не знам кој пат ќе го пишам истиот коментар: За греота! Одлично прво полувреме, каде требаше и да го решиме финалето, ама ние најдобро знаеме дека никогаш, ама никогаш, една утакмица не треба да биде сметана за завршена после прво полувреме. Гледам во групата на фб голема дискусија околу...
 15. stormspeaker

  Фан клуб: Лос Анџелес Лејкерс!

  бабаууууу!!!
 16. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  http://www.liverpoolfc.com/news/announcements/217017-michael-owen-becomes-lfc-international-ambassador Не го поднесував тоа шо го викаа на ревијални утакмици, они амбасадор го направија... за ќутеци се :facepalm:
 17. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Како кикс се рачуна ова против тотенхем? :)
 18. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Коа има будали ко мене шо ви веруваат, па уште тука ниски ударци со фејк твитови од релевантни извори :D
 19. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  Не го глеам твитот...тролаш или го има он избришано? :)
 20. stormspeaker

  Фан Клуб: Ливерпул

  левандовски беее аааахахахахахахаха
На врв Bottom