Резултати од барањето

 1. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За ова ли да го продадеме, оган беше вечерва со Велс и постигна 2 одлични гола, вкупно три во Катар, не можам да замислам што ќе правиме со нападот со него, Антони, Гакпо, Гарначо, Еланга, има да гори ПЛ од нив.
 2. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :pos::pos::pos::pos:
 3. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  1660075300
 4. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ви го пративме Погба, трескајте си ја главата со него сеа, нека дупи камили по пустини во Дубаи :vozbud:
 5. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ја би го земал Габигол од Фламенго, ептен ме бендисува, повеќе е технички, само прашање е што сака ЕТХ, џампер или технички спремен напаѓач
 6. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На Семјуел ич не му верувам, ептен ги 'погоди' сите трансфери.
 7. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Се надевам дека ќе има време да ги организира до мечот со Кристалните и да го добиеме тој меч по секоја цена.
 8. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  1649615525
 9. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ајде може и ќе го продадат, може и навистина планираат да го шитнат на некој арап па и ние аир да видиме.
 10. SuicideMessiah

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Има некој решение како да ти вратат профил со забрана за шерување, лајк и коментари?! Постои некоја онлајн помош или само ботовите се на Зукерберг и МЕТА во функција?!
 11. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 12. SuicideMessiah

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Керик нема муда да го седне Роналдо, сигурно Рагник го советувал а овој слуша. Се надевам на победа со овој Катанаџо стил.
На врв Bottom