Резултати од барањето

 1. F

  Фан клуб: РК Пелистер

  Буторац е посинокот на цревото, иначе тренираше кај заре и иве како мал, па се префрли на фудбал и беше еден од подобрите голмани во школата на пелистер и сега пак почна со ракометот има потенцијал детето
 2. F

  Фан клуб: РК Пелистер

 3. F

  Фан клуб: РК Пелистер

  Готово го кладоја амблемот на пелистер на дресојте
 4. F

  Lyoness

  гледам дека си на работа
 5. F

  Lyoness

  Се имате сите запнато со то мастеркард искрено не бев член тогаш ама очигледно е дека е неуспешен проект, а букинг не е замислено другарче не се прави паметен влези на твојот профил на лајонесс или ако ја имаш апликацијата ма тел одбери онлајн трговци најди го букинг кликни пазарувај сега и те...
 6. F

  Lyoness

  А оти ме функционира, букинг, алиекспрес, валмарт, уште 400000 партнери низ цел свет, то шо некој сакал да ќари ма тебе и ти рекол јахти и милиони ке земиш ме е крив лајонес туку другарти Не сум јас крив шо имаш такви другари или роднини, колеги итн.
 7. F

  Lyoness

  значи вака лајонес е компанијата и има неколку брендој во кој спаѓа и кешбек тој е бренд за штедење, поинаку на форум неможам да ти објаснам, второ лајонес можиш да го работиш и без пари, подели картичка на сите шо ги знајш БЕЗПЛАТНА, ако пазарат ке штедат а тебе трговците ке ти плакат 1%...
 8. F

  Lyoness

  Прво лајонесс си е компанијата кешбек е за штедачите лајконет за тие шо работат, второ немам ментор, по шо имаш заклучено дека имам уплатено и дела следам инструкции на некој.. Ако го знам системот незначи дека и го работам
 9. F

  Lyoness

  Нема потреба да ти паѓа жал терај си ти со синдромот без мотика нема леб и товарај го магарето Во право си
 10. F

  Lyoness

  не бе исто е само неможам да ти објаснувам Општо како корисник на услугите, и не работам за никој А и тие шо треба да затворат некој се дел од лајонесс, македонски полициски синдикат
 11. F

  Lyoness

  Погрешно имаш слушнато, сеуште сме лајонес за жал и покрај толку истраги уште не не затвориле
 12. F

  Lyoness

  Па немаш слушнато дека пропаднавме?
 13. F

  Lyoness

  Ne
 14. F

  Lyoness

  За платата се смејш? Па реално и за смеење е
 15. F

  Lyoness

  Хаха оди бе не се замарај со нас, до кај си ти со работата ти ја зголемија платата или уште 12000 работиш? Евн е боранија во однос на другите шо сме во пазар. Поз
 16. F

  Lyoness

  Epa prasaj go toj so ti ima napraveno kartickata ke ti objasni
 17. F

  Lyoness

  Да не си грешка? Епа информирај се како функционира на макпетрол и после коментирај
 18. F

  Lyoness

  Далеку е жито од сериозна компанија, повеке плата земат во локалното продавниче кај мене во улица, така да продавачката време е др работа да си најди а не да мрчи која компанија е одговорна која не
 19. F

  Football Manager 2019

  Дечки ја спуштив од замунда ми уклучва се играта но кога ке дојдам до август месец и ми исклучва самата,треба некој крак да ставам или нешто друго е работата?
 20. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  дечки направив профил 2win го активирав профилот ама кога ке влезам бонусот го нема а и ми вика профилот сеуште не ви е верификуван,некој искуство да кажи
На врв Bottom