Резултати од барањето

 1. BloodyTampon

  Масакар во Прилер

  Гледајте од 4:00
 2. BloodyTampon

  NOFX

  Калифорниски панк рок бенд, формиран во 1983 година во LA. Интересно е што не дозволуваат да се прикажат нивните музички видеа на телевизија и се немаат "продадено" на некои поголеми издавачки куќи а сепак имаат постигнато доста добар успех. Членови: - Fat Mikе - Вокали, бас - El Hefe - Гитара...
 3. BloodyTampon

  thegirl1

  Ја отворив темава за да ги покажам моите искрени чувства спрема овој член. thegirl1, дали ќе ме направиш најсреќниот човек на светот со тоа што ќе прифатиш да се омажиш за мене?
 4. BloodyTampon

  Прашање!

  Се извинувам што отворив нова тема но не видов тема за прашања во подфорумов. Ја знае ли некој играва? Ја купив пред околу 7 години од Турција но не знам каде е кутијата и не знам како се игра...:kesa: Ми треба само името. Фала :helou:
 5. BloodyTampon

  СУГС Георги Димитров

  Како што гледам нема ваква тема, па сите што сме од Георги можеме да пишуваме тука :helou:
На врв Bottom