Резултати од барањето

 1. Ace-Nerazzuri

  Што ја одбележа фудбалската 2013та ?

  Продолжувањето на позајмицата на големиот Марко Ливаја во Аталаната :cuc:
 2. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  Хахаха не бе,али го даваа тоа у најавата прво,затоа ми беше интересно топ тие интервјуто се снајде во квизот (y)
 3. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  тоа го слушнав прво бе ,ај прошетај :facepalm:
 4. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  Го слушаш интервјуто?
 5. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  хаахаххаа од менаџер ги дознал хахахах :)
 6. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  Уствари 15 утакмици без пораз биле во лигата ко што сфатив ,во прав момент им се придружуваме :)
 7. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  ХАХАХХ замислете ги што зборат играчите за македонскиве фанови на тренинзи ,главна тема сме им таму сега ,најако ќе биде сеа да даде некој гол и под дресот на маица Мацедониа ви лов ју хахах :)
 8. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Бамбер Бриџ

  Од денес сум Bamber Till I Die :)(y)
 9. Ace-Nerazzuri

  Last Man Standing (Seria A)

  Сампдорија
 10. Ace-Nerazzuri

  Last Man Standing (Seria A)

  се пријавувам Рома за мене;)
 11. Ace-Nerazzuri

  Утре оглас за 400 полицајци, физичката кондиција предуслов

  Дечки да ве прашам некој да не знае дали важи и утре за ова да се пријавува,со оглед дека е последен ден .Фала ;)
 12. Ace-Nerazzuri

  Каде бевте денес

  кепнат а да кажеше дека се смееше ко зелен на факултет :P
 13. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Интер

  хаха дада па ми излезе сега и викам да го ставам ;)
 14. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Интер

  http://inter-videos.com/index.php/201314/seriea/day4?id=99 еве ви на сите и на тебе Бене да не плачеш:P
 15. Ace-Nerazzuri

  Footballidentity.com

  Го играм ја уште чудово чат-пат Сеа сум у тим во Хрватска доста јака лига стана се спои со Босна и некој тимови од Србија Имаме тимспик кај што тренерот ни кажува тактики и такви срања подобрена е у некој сегмент играва со моментумот и репрезентации (македонска уште нема) ке вадам сеа хрватско...
 16. Ace-Nerazzuri

  Филозофски факултет

  Денес лилјакот што влезе во кабинетот на педагошки го обележа денот дефинитвно
 17. Ace-Nerazzuri

  Last Man Standing (Seria A)

  Ace-Nerazzuri-Сасуоло
 18. Ace-Nerazzuri

  Фан Клуб: Интер

  тој е голманот,и тој Пекорини што доби црвен е наш. Ги имаат уште Алборно и Бираги во тим
 19. Ace-Nerazzuri

  Last Man Standing (Seria A)

  Ke probam da go popravam plasmanot od proslata sezona.. ps:izvinete za latinicata
 20. Ace-Nerazzuri

  Официјални трансфери/позајмици

  Белфодил во Интер (y) http://www.inter.it/it/news/62828
На врв Bottom