Резултати од барањето

 1. aquamarine

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Вчера слушав една песна на радио ама не ја знам, во текстот имаше genie in a bottle ... или нешто така , а не е таа песната од агилера
 2. aquamarine

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Можно ли е некако фејсбуко(или некоја друга апликација) сам да брише пријатели? o_O
 3. aquamarine

  Прашања поврзани со Android Market (Google Play)

  Која апликација да ја симнам за да ми покажува кога некој пријател ме избрише на фб?
 4. aquamarine

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Сте ја пробале ли ја апликацијата да видеш кој ти го посетил профилот дали навистина работи?
 5. aquamarine

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Somersby кај нас каде може да се најде?
 6. aquamarine

  Пофалби или критики за туристичките агенции

  Имал ли е некој искуство (добро, лошо) со агенцијата Бран од Прилеп?
 7. aquamarine

  Будва

  А од будва до бечичи блиско ли е да се оде пешки или пак има си превоз за до таму?
 8. aquamarine

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Што значи тоа к до бројката, на пример 1к, 75к, ... ?
 9. aquamarine

  Економски факултет- Штип

  Струмица како поминате денеска АФИ, што прашуваше?
 10. aquamarine

  Сончев брег

  Какво е морето тука, чиста ли е водата?
 11. aquamarine

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Сакав да прашам дали некој има искуство со овие ваучерите/попустите што се на kupinapopust, grouper.mk? Најдов една евтина понуда за Крф и тоа многу евтина за тоа место и си мислам да нема некоја мучка зад сето тоа Ако може некој да пише :)
 12. aquamarine

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Може ли да се направе тие што не ти се пријатели да не може да ти ја гледат насловната фотографија?
 13. aquamarine

  Стипендии

  А на продолжените пуштени ли се пари?
 14. aquamarine

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Телефонот почна многу брзо дс ми се празни, 15% преку ноќ ми отидоа а ништо не сум правила на него, а нов ми е тел. Зошто така?
 15. aquamarine

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Телефонот почна многу брзо дс ми се празни, 15% преку ноќ ми отидоа а ништо не сум правила на него, а нов ми е тел. Зошто така?
 16. aquamarine

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Ова значи ли дека не може ништо да се направе за да се гледа тв?
 17. aquamarine

  Флешување, декодирање, репарирање, апдејт... се за сервис!

  Ова ми се појавува кога притиснам play. Што треба да симнам на мобилниот за да можам да гледа ТВ на зулу?
 18. aquamarine

  Македонска берза

  Во моментот од кои фирми е најдобро да се купат акции?
 19. aquamarine

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Како да ја исклучам секретарката на мобилниот?
 20. aquamarine

  А1 Македонија (VIP)

  Како да ја исклучам секретарката на мобилниот?
На врв Bottom