Резултати од барањето

 1. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Во Атлетико игра и шпиц, а и зад напаѓачот и исто така левокрилен напаѓач. Го споманав Феликс зошто и Гакпо ако е затоа не е шпиц туку левокрилен напаѓач кој може да игра шпиц. Феликс според мене е подобар избор од Гакпо.
 2. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Може на сите офанзивни позиции да игра Жоао Феликс.
 3. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://twitter.com/centredevils/status/1596171785321738241?t=cCQrIWjcNB8tdtEvHcVXMA&s=19 Мене овој Гакпо не ме импресионира многу ме посетува на Рашфорд. Повеќе сум за Жоао Феликс сега во јануари позајмица со право на откуп, па на лето Осимхен и ќе имаме топ напад.
 4. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Џонс мислам дека никој не би го ни купил, а кога ќе му истече договорот ќе замине во Чемпионшип или во нисколигаш.
 5. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Како прво Наполи тешко да го даде во Јануари, а и ако го даде можеби 150 милиони ќе му бара. Во јануари ако може Гакпо плус десен бек ќе биде топ.
 6. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  https://fb.watch/fhw9NXFK3W/
 7. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Синоќе оваа реакција на Далот ми се многу допадна. Сосема солидно игра и тој како и сите од таа четворка позади.
 8. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Повторно одлична одбраната. Варан играч на натпреварот. За во недела би сакал ЕТХ да го стартува Касемиро од прва минута во средина, а Антони напред со Санчо и Роналдо.
 9. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не е лош играч Еланга барем за ротација ќе го биде. Млад играч е има брзина и силиден шут и може и да напредне под ЕТХ.
 10. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па наскоро Еланга ќе оди на клупа секако и ќе го гледаме Антони место него десно. Еланга во Лига Европа и во куповите за ротација ќе е ок играч Еланга.
 11. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Овој состав плус Касемиро и Антони ветува. Варан само да остане здрав како ја држи одбраната секоја чест.
 12. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  За без пари ќе е топ засилување Мемфис и мислам дека ќе биде добар и паметен трансфер. Само да не бара голема плата.
 13. Gose007

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Official. Josko Gvardiol extends his contract with RB Leipzig until June 2027 — as Chelsea €90m bid has been turned down yesterday. No time to complete the agreement. #DeadlineDay Talks for Gvardiol to Chelsea/2023 will continue in January. Овој Челзи ако го сакаат или друг клуб ќе треба...
 14. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ентони и официјално е играч на Манчестер. https://www.manutd.com/en/news/detail/club-statement-antony-completes-transfer-from-ajax-to-man-utd?utm_campaign=ManUtd&utm_medium=post&utm_source=twitter Се очекува уште да објават за Дубравка официјално и мислам тоа е тоа за трансфери. Вечер против...
 15. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Хакими не е реално да го земеме. Подобро Дест да дојде од колку некој како Муниер.
 16. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако е позајмица може зошто да не. Сепак Дест е млад, офанзивен бек. Во Ајакс има играно под ЕТХ така да ако ЕТХ го сака сигурно гледа нешто во него.
 17. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако го продадат АВБ најверојатно и нов десен бек ќе донесат. https://twitter.com/JBurtTelegraph/status/1564685771470159873?t=2apzFYLS3kDdM3-xb5U7UQ&s=19
 18. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Па реално и не можеш цел тим да смениш за еден трансфер период. Ќе ни треба уште засилувања како овие за да се вратиме во врвот ама сепак задоволен сум од засилувањата. Антони, Касемиро, Мартинез, Ериксен,Маласиа се навистина добри засилувања. Оваа сезона да фатиме топ 4 и да освоиме Фа куп или...
 19. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако и овој трансфер се оствари(што многу не верувам) тогаш ЕТХ е јако подржан од бордот и мора да испорача и тој резултати. Ама и да не се оствари на крај имавме одличен трансфер период и имаме одлучна основа за конечно некој менаџер да има успех после Фергусон и да донесе некој поголем трофеј...
 20. Gose007

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Депај или Обамејанг ако си замине Роналдо. https://twitter.com/UtdDistrict/status/1564170181454139393?t=Gjz4TiSQIjoXaEsEwtQlWQ&s=19
На врв Bottom