Резултати од барањето

 1. Gose007

  LG Optimus Me P350 vs Sony Ericsson Xperia X8?

  Ме интересира кој е подобар според вас и некој ако има некој од овие 2 модели да ми каже како е задоволен од истиот ?
 2. Gose007

  Математика

  МИ треба видео лекции диференцијални раванки од прв ред(со раздвојливи променливи, хомогени линеарна и бернулиева ) по можност на српски или хрватски јазик.Благодарам однапред
 3. Gose007

  Самсунг Ј 600

  МИ треба софтвер за овој мобилен телефон ?
 4. Gose007

  UEFA U-21 Championship 2011

  UEFA U-21 Championship 2011 will be the 18th staging of UEFA's European Under-21 Football Championship. The final tournament will be hosted by Denmark between 11 and 25 June 2011. List of qualified teams The following 8 teams qualified for the 2011 UEFA European Under-21 Football...
 5. Gose007

  Книга за компјутерски вируси..

  Ми трба итно е-книга за компјутерси вируси.
 6. Gose007

  32-битни микро процесори

  Ve molam dali nekoj moze da mi pomogne okolu izrabotka na PROEKTNA ZADACA, so bilo kakvi materijali ili nesto gotovo, Proektnata e po predmetotDigitalni sistemi na tema 32 bitni mikroprocesori, ODNAPRED VI BLAGODARAM!!!
На врв Bottom