Резултати од барањето

 1. mkdpro.AceBoy

  Каква пица јадете?

  Сите пици ги јадам :)
 2. mkdpro.AceBoy

  Pepsi vs. Coca~Cola

  Кока Кола
 3. mkdpro.AceBoy

  Најомилено чоколадо?

  Милка
 4. mkdpro.AceBoy

  Кечап, мајонез или сенф?

  Кечап и сенф :pos2:
 5. mkdpro.AceBoy

  Најдобро гејминг глувче и гејминг пад

  ROCCAT Kone ROCCAT Sense
 6. mkdpro.AceBoy

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Може Може само ти спои го ова јас што го барам :) ------------------------------ http://rapidshare.com/files/138606093/server.rar.html
 7. mkdpro.AceBoy

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Вака сега :) Имам во план да правам сервер во ЛАН ,имам амх и друзи додатоци за амх-от ама не знам како да ги склопам.Дали некој ќе може да ми помогне да ставам целосно спакувани и да ми ги направи ?
 8. mkdpro.AceBoy

  Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

  Не се битни само победите :) Мојот тим да ви игра ќе ве тепаата :) Мн на малку :pos2::vozbud::vozbud::je:
 9. mkdpro.AceBoy

  Обжалена ослободителната пресуда за Љубе Бошкоски

  Ова грешка да не се бе или тоа обвенителот е за во NvL ( Негурци во Лудницата )?
 10. mkdpro.AceBoy

  Поздрави и честитки

  Јас сакам да го поздравам Дритон Тонех :):je:
 11. mkdpro.AceBoy

  Кој е најдобар клан на Кајгана CS серверите?

  Најдобар админ сега е иЛе :) ----------------------------- Не ми го чепкајте Аматер.На кој сакате ке ви држи лекција . Бегинер најдобар играч во Гевгелија тоа значи ПРО :)
 12. mkdpro.AceBoy

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Аха ќе те послушам ќе купам на цел тим :)
 13. mkdpro.AceBoy

  Оцени го аватарот на членот над тебе (Part 3)

  10 :nesum::nesum::helou:
 14. mkdpro.AceBoy

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  А што е проблемот :) фрее е :toe::jaj::vozbud:
 15. mkdpro.AceBoy

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Имам еден проблем со Steam дали некој ќе може да каже како да го решам :):vozbud::vozbud:
 16. mkdpro.AceBoy

  Македонија - политика - Србија: Нерешени прашања

  На Србија ја заболе главата кога рекода дека Косово станува независна држава :( Памтете ми го зборот ако има војна меѓу Србија и Косово ќе има меѓу Нас Македонците и Албанците ,а од другата страна ќе не претиснат и грците :(
 17. mkdpro.AceBoy

  Вашата порака до Јохан!

  Со него сме ,и што побрзо да се врати
На врв Bottom