Резултати од барањето

 1. devil!

  Среќен роденден wot!

  Среќен роденден и се најубаво :D
 2. devil!

  Среќен роденден PokerFace!!!

  Принцезо, порасна О.О :)! Ти посакувам се најубаво во животот, многу љубов, среќа, смеа и сите планови да ти се остварат:back: "и и немој многу многу да ми растеш" :kesa:. Среќен роденден Моника, уште еднаш. Те сакам!
 3. devil!

  Среќен роденден Rooney's Temper!

  Ае Мартине среќен нека ти е роденденот многу љубов, пари и трофеи на нашиот Јунајтед ! :smir: :back:
 4. devil!

  Среќен роденден PokerFace :)!

  PokerFace моја! Среќен роденден и се што сакаш нека ти се исполни :pipi: и ти посакувам успех во се она што ти е цел во животот :back: држ гнети :xx: :salut: ТЕ САКАМ! :) :back:
На врв Bottom