Резултати од барањето

 1. C R E S

  ATP тенис - општа дискусија

  Ако фати пак корона тешко,нема да може да игра на ниеден слем :tapp::D:D:D. И така Надал ке остане најдобар :cenzura:.
 2. C R E S

  ATP тенис - општа дискусија

  Заслужено Надал [emoji106] Добар тенис се на се. И фала за коеф 2.80 [emoji41]
 3. C R E S

  Формула 1 - сезона 2022

  На која од странскиве тв даваат пренос? Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 4. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Ко на термин си шутна [emoji31]. Огромна победа за обезбедување 3-то место. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 5. C R E S

  Продавам, купувам, менувам...

  Продава ли некој графичка солидна до 10.000? Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 6. C R E S

  ATP тенис - општа дискусија

  Честитки за Надал браво[emoji91]. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 7. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Вторник мора да тепаме ако сакаме први да бидеме и да избегнеме фаворити. Се на се до сеа сум задоволен од почеток на сезона ќе видиме на крај што ќе се деси. Иначе без Лукаку боље играме :nesumjas:.
 8. C R E S

  Сообраќајни прекршоци и казни

  Дали е застарено дело ако поминат 3 години за одземање возачка?
 9. C R E S

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Зашто ги нема неотел премиум Арените?
 10. C R E S

  Premier League - Season 2021/22

  Na današnjem meču, Mančester Junajted je više puta šutnuo u okvir svoga gola nego Sitijevog. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 11. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Газење [emoji40][emoji40][emoji40] Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 12. C R E S

  ATP тенис - општа дискусија

  Мочањееее [emoji854] Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 13. C R E S

  Premier League - Season 2021/22

  Заслужена победа на Ливерпул у шише не ставија [emoji40]. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 14. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Baleeee fala ti [emoji170] Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 15. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Педерска екипа све им јебем.Нека цицаат сеа. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 16. C R E S

  UEFA Europa League

  Арсеналееееееееееее :pos:
 17. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  IDEMOOOOOOOOOO ZA ISTANBULLLLLLLLLLLLLLLLLL :cool:
 18. C R E S

  Фан Клуб: Челзи

  Treto finale u 13 godini [emoji91][emoji91][emoji91] 2/3 [emoji1][emoji1] Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 19. C R E S

  Супер лига, да или не?

  Ова е брука за фудбалот понижување за малите екипи. Сеа очигледно е докажано дека фудбалот е само бизнис и ништо друго.
 20. C R E S

  Serie A 2020/21

  Јуве :popce::popce::popce::popce:.
На врв Bottom