Резултати од барањето

 1. Марли

  Serie A 2022/2023

  Да ти нацртам. После тешко извојувана победа ти викаш јаки се лече тешко дека ќе биде достижно 4то место. Ја ти викам дур го имате Лукаку нема гајле, ќе бидете топ 4, нема да ви биде тешко достижно. :icon_lol:
 2. Марли

  Serie A 2022/2023

  Не са ова твои зборои? Или не збореше за Интер? :icon_lol:
 3. Марли

  Serie A 2022/2023

  Не бе, само Лукаку у напад доволен ви е за 4то
 4. Марли

  Serie A 2022/2023

  Ги врзав, не го споредив :)
 5. Марли

  Serie A 2022/2023

  Многу глупа споредба сине, прво Калулу не го згреши голот и е еден од подобрите днска на терен, башка има 20године, платен е пола миљон евра и природна позиција му е десен бек, да не плачете после дека Кастиел праел глупи форсои. Не иди по паметот на стефан цобе :icon_lol:
 6. Марли

  Serie A 2022/2023

  Месијас и Калабрија заебаја туе не знам кј виде Калулу дека заспа, он напред беше. Јебига примаат два гола со глава, немаат играч од калибарот на Видиќ ко Интер што има :pos:
 7. Марли

  Американски фудбал - NFL лига

  Не ми е, не знам зашто на нашево ХБО нема, го укључив месецов специјално за Хард Нокс
 8. Марли

  Американски фудбал - NFL лига

  Спремни за сезонава :ojeaa:
 9. Марли

  Serie A 2022/2023

  Дај бе престани да се бламираш човече, срамота е дон Карло у иста реченица со Мурињо да го стаеш Ај Марио да пишеше дете од село, ќе разберев слабо чита, англиски сигурно не знае, ама ти бе? Доволно е википедија да отвориш да видиш што све има Карло освоено и да завршиш со овој муабет. Ќе ти...
 10. Марли

  Serie A 2022/2023

  Why not Icardi :icon_lol: @Syn се заебавав малце ако не беше очигледно, ама како и да е пак мислим дека е преценет, со Порто имаше ептен среќа, у неколку наврати у нокаут фазата, пред све поништениот гол на Сколс мислим дека беше, туе Порто не освојуе титула и Мурињо днска е тренер на...
 11. Марли

  Serie A 2022/2023

  Овој РАТМ мислев фудбал разбира, и сакам да го читам, ама Мурињо тренерска величина :icon_lol: Слика од Мурињо има у речник до зборовите преценет и среќко
 12. Марли

  Serie A 2022/2023

 13. Марли

  Serie A 2022/2023

  Имаше други понуди, од Севиља и Естудијантес :icon_lol:
 14. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Од што би имал ја комплекси од барса жити све? Овие муабети за 12годишњаци чувај си ги за у фан клуб. Него ја сеа да ја купим фирмата кј што работаш и да ти кажем филе не може да земаш колку ти пишуе у договорот мора за пола да работиш?
 15. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Со споредбава го потврди својот пост од преска :pos:
 16. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Сум кажал неколку пута и уште стоим на тоа, посељачка фан база од Барселона има само Ѓоковиќ
 17. Марли

  Фудбалски/трансфер дискусии

  Ако Јуве успее да го истовари негде Рабио а успут не треба они да платат некој да се нафати да го земе, ќе биде најдобар трансфер летово
 18. Марли

  Fantasy Premier League 2022/23

  Закаснив едно коло, и пропуштив H2H лигата, ама барем у стандардната сум. Ви дадов фора едно коло :icon_lol:
 19. Марли

  Американски фудбал - NFL лига

  Абе ќе има фантази сезонава? Комесаре?
На врв Bottom