Резултати од барањето

 1. Mikiyo San

  Моменти од детството што ќе ги паметите

  Епа,фино лепо,моменти од детството што ќе ми паметите,што ви останале во сеќавање,што се врежани во вашето срце... СЕ ИЗВИНУВАМ ако има ваква тема..колку што ме држат очите барав..не најдов..ако има..слободно оваа нека оди во канта...
 2. Mikiyo San

  Среќен роденден GemmaAtkinson

  Ае Фроси среќен роденден...се што сакаш да ти се исполни..мнооогу здравје,среќа..т.е се најубаво... СРЕЌЕН РОДЕНДЕН
 3. Mikiyo San

  Св.Наум..

  Епа вака...дали имате забележано кога одите во манастирот Св.Наум..пишува НЕ СЛИКАЈТЕ..епа вака..сега брзо бевме на 4 дневна и праевме посета на манастирот...Моја другарка..не го прочита предупредувањето...па сликаше со мобилниот..на сликата се појавуваја чудни светлини во облик на...
 4. Mikiyo San

  Соло или тимско играње?

  Ако има ваква тема слободно нека иди во канта.. Какво играње појче сакате..соли или тимско на ПР.тенис(ако изгубиш сам ке си бидиш крив) др пример.Фудбал(па губиш,па се нервираш за другите како играат,па коа ке изгубиш друг крив ова она) КАжете си и објаснете зошто баш соло или тимско играње...
 5. Mikiyo San

  Најстрашен филм што го имате гледано

  Значи темава ја отворам за да си кажиме сите кој филм ви внесил страв..ако има ваква тема слободно нека оди во канта ова...и образложете зошто..и најстрашен момент... Пр..Мене ми е прстенот..филмоф е држ ме мајко се испострав...кога самара излегува...ајт вие сте на ред...!
 6. Mikiyo San

  Бесилка

  ајде...ама овај пат белиска без цртање чоече ако згрешиш.. треба следнио член да дополни цртичките за да дојди државата Пр. Ш _ _ _ _ _ _.....шведска ајде ја почнувам Т _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _:vozbud::vozbud:
На врв Bottom