Резултати од барањето

 1. Македонеро

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Не еден туку два пратеника од ГРОМ гласаа за Северна. Панчо Минов и Чедо Саздовски. 1658132891 Очигледно не разбираат особено оние што излегле да гласаат.
 2. Македонеро

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Кои се тие села просветли не? И која е таа рамноправност преку рушење на суверенитетот и интегритетот на земјава ?
 3. Македонеро

  Кошаркарска репрезентација на Македонија

  https://makfax.com.mk/sport/jogi-ferel-kje-bide-noviot-mekejleb-vo-kosharkarskata-reprezentacija-na-makedonija/ Некое инфо за играчов дали е приближно добар како Мекејлеб?
 4. Македонеро

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Карапалевски чинам дека не беше во ростерот за турниров.Штета што не добива шанса, има доста потенцијал.
 5. Македонеро

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Прогресивните луѓенца се нешто многу лути и увреѓени.
 6. Македонеро

  Фан клуб: РК Пелистер

  Симев читај и учи како и тогаш имале лоши услови во салата и било кочан ладно зимно време. Така е и денес. И после се чудат фановите на великано зошто Кире не сака кај нив да ја заврши кариерата. Читај и учи како не треба.
 7. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Од избори блиски со Горниот разбрав дека дека навивачите на Еурофарм ќе си отидат од овој свет со најголем меѓународен дострел на нивниот клуб кревање на паркетО и ништо повеќе. Да не ме разбереш погрешно немам ништо против вашиот клуб само пренесувам информации.
 8. Македонеро

  Револтот на Ламбе Алабаковски, Je suis Lambe Alabakovski

  https://m.youtube.com/watch?v=5QCko35AYZo
 9. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Диало дали останува следна сезона или заминува?
 10. Македонеро

  Македонска фудбалска репрезентација

  Опита се да свали гштите на Миланов.
 11. Македонеро

  Македонска фудбалска репрезентација

  Вечер ќе има пренос на тв?
 12. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  За одбрана Диало е специјалист и тоа доста солидно си ја вршеше работата. Дали ќе го задржат тоа е веќе друго прашање.
 13. Македонеро

  Фан клуб: Милан

  https://sport1.mk/fudbal/ligi/rosonerite-ne-mu-davaat-mir-na-chalhanoglu-po-dobienata-bitka-za-shampionskata-kruna
 14. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Лошо е ако си отиде Дејвис.Треба да го шутнат Гаџа кој нема капацитет за ЛШ и нов среден да се најде. Житников класа среден од рускиве тимови кои нема да играат ЛШ би била најдобра опција.
 15. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Без класа среден бек од типот на Зарабец,Стеинс не може да очекуваме висок пласаман во ЛШ.
 16. Македонеро

  Расколот во православието - дали има решение?

  И не е на арно исто како со преспански договор https://off.net.mk/nabrzinka/kje-doznaeme-li-koj-toa-pismeno-vetil
 17. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Види во фан клубот на шурите ќе цркнат од мака. Само завист и злоба.По стоти пат верглаат како ќе пропаднел Вардар и слични глупости.
 18. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Освен тој Словенецот на десен бек кои други засилувања ќе дојдат следна сезона?
 19. Македонеро

  Фан клуб - РК Вардар

  Мочај ги искломплексираните и исфрустрирани кабадаи и шанкуриња. Се палеа како млади мајмуни и го потценија Вардар.
 20. Македонеро

  Фан клуб: РК Пелистер

  Се крена паркетО во шталата.
На врв Bottom