Резултати од барањето

 1. Gabby1997

  Trance журки

  Na trance idat stara garda i ponrkoi maloletni za zhal hh 1659088578 I na vini vici samo deca odat na forestelic psytrouble
 2. Gabby1997

  Заби и сѐ во врска со забите

  Како да престане ова ширење на забите со црно веќе аман само поправки миење не се издржува и млада сум 25години ми иде на момент да се убијам колку страшно се нервирам неможам ептен ми е мака така да се гледсм но немам болки, наследно ми е...
 3. Gabby1997

  Trance журки

  Има во 20ти август во џангл бич и исто така има во на 27ми бабуна во велес
 4. Gabby1997

  Фото хумор и интересни фотки!

 5. Gabby1997

  Правна помош и совети

  Здраво. Вака значи јас сум во семејство требале да ме посвојат но татко ми почина (не биолошки) и се одзема правото за посвојување дали е возможно сега или па само да променам презиме ама како ќе пишува дека нивното презиме го носам кога нема да пишува мајчино име...Обично менуваат доколку се...
 6. Gabby1997

  Фото хумор и интересни фотки!

 7. Gabby1997

  Помош: Вируси, црви и разни штетници

  Секако сервис не му бега:pipi:
 8. Gabby1997

  Дискусија за Атеистите, Исламот, Христијанството и останати убедувања

  Ајде ќе до негде ги сваќам што веруват во пекол и рај ама овие неможам да ги сватам.:tapp:
 9. Gabby1997

  Помош: Вируси, црви и разни штетници

  Имам Window 10-Acer лаптоп гп купив 2015г. И имам проблем, кога ќе уклучам јутуб ама кога ќе забрчи у учи влага и се гаси лаптопот. Вируси ли полн ли е а можеби му треба осежување поново да се инсталира виндолсот?
 10. Gabby1997

  Trance журки

  https://youtu.be/Z7sfKSly50k
 11. Gabby1997

  Фото хумор и интересни фотки!

  Јас сум зсвисна од вакви слики, па нешто од мојава галерија да прикачам.
 12. Gabby1997

  Денов звучи како...

  https://youtu.be/XwtT4ZBa3CE
 13. Gabby1997

  Абортус (општо) и дали оправдувате или не?

  Според мене абортусот го поддржувам, причини има многу кои се тешки, и дури посвојувањето е некаде тешко...
 14. Gabby1997

  Trance журки

  На 10март ќе има јака журка исто во борис аа на 28почнува белиот рај <3
 15. Gabby1997

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Sony Aqua M4 ili Lg K10 кој е подобар мобилен и дали знаете некој што користи еден од овие два мобилни дали се задоволни или нее....
 16. Gabby1997

  Trance журки

  На врата колку ќе бидаат картите...? Одвааааааај чекаааааааам:aplauz::zloo:
 17. Gabby1997

  Пазарете се тука!

  Купувам мобилен до 3000денари
 18. Gabby1997

  Уписи на факултет[генерална дискусија]

  Здраво да ве прашам тој што е факултет Шумарски Кирил и Методиј викаат дека таму ако се завршело факултет исто како средно да си завршил.Тој што е на автокоманда апсолутно ич не ми е јасно со факултетиве ако сака нека ми пише некој во порака или пак овде да ми одговори
 19. Gabby1997

  Pokémon GO

  Тоа е само измислено GPS да се вкучи и да се игра играта инаку беџ тоа неможе тоа е исто за следење на дилерите може затоа е :D
 20. Gabby1997

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Nesaka
На врв Bottom