Резултати од барањето

 1. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  Кај мене на 630ката ... Лета батеријата:/ хелп? А имаку опциите се многу корисни..
 2. NinZZZa

  Windows Phone 8 (генерална дискусија)

  Наидовте ли на проблеми со потрошување на батеријата откако ја активиравте Кортана? Користам лумиа 630
 3. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  ke moze nekoj da mi kaze kade bi mozel da ja najdam pozadinava.. epten jako izgleda.. :DD
 4. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  za 630ka ako ima nekoj neka kaze pofalbi/poplaki kako ste zadovolni...?
 5. NinZZZa

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  4 jadren processor ti e lumia 630 za 100 evra Sent from my C1505 using Tapatalk 2
 6. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  ej decki a ova so handy.mk ... mozam nekako da go naracam preku kargo da stigne bidejki od gevgelija sum .. ili treba direktno od skopje da odam da si zemam telefonce?
 7. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  ima se sho ti treba... personalizacijata e na mnogu visoko nivo.. epten brz stabilen, imas vgraden office, here maps (offline navigacija), cortana, nokia camera.. eftin, no na vrvno nivo .. rabotite sto gi sodrzi operativniot sistem, ios i andriod ke gi sonuvaat...
 8. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  4.5 инчи е.. еве повеќе инфо за телефончето.. www.gsmarena.com/nokia_lumia_635-6254.php едит: www.phonearena.com/phones/size .. еве страна што би ти користела
 9. NinZZZa

  Nokia Lumia Windows Phone 8 телефони (генерална дискусија)

  Сепак нокиите се измислени за галакси и ајфоните... со 520мб рам растураат и летаат.. каде за разлика од сони.. сони со 520мб рам ти доаѓа телефонот да го фрлиш низ прозор.. :DDD едит: 635 (~100 eur) има quadcore iphone 5.6.6+ (800 eur) dual core ;)
 10. NinZZZa

  Приказна од 3 збора

  ...sudijata e kriv...
 11. NinZZZa

  Приказна од 3 збора

  ... со кока кола
 12. NinZZZa

  Приказна од 3 збора

  Moze I pivce
 13. NinZZZa

  if you want something go get it!

  if you want something go get it!
 14. NinZZZa

  Windows Phone 8 (генерална дискусија)

  go poraca od nekoja strana? ke moze link...?:D
 15. NinZZZa

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Може и навистина е толку... секаде во Грција е толку па и на други места - - http://www.ebw.gr/el/product/1285423/Nokia-Lumia-630, а 520ката е околу 80 - http://prntscr.com/5advgy
 16. NinZZZa

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Zdravo decki gledam da zemam Nokia Lumia 630 nekade od makedonija i slucajno naidov na edna stranahttp://www.handy.mk/mk/p/nokia/lumia-630-dual-sim i me interesira dali nekoj ima iskustvo t.e dali nekoj ima kupeno od ovde bidejki nepoznata e kaj nas.. :S?
 17. NinZZZa

  Windows Phone 8 (генерална дискусија)

  Zdravo decki gledam da zemam Nokia Lumia 630 nekade od makedonija i slucajno naidov na edna strana http://www.handy.mk/mk/p/nokia/lumia-630-dual-sim i me interesira dali nekoj ima iskustvo t.e dali nekoj ima kupeno od ovde bidejki nepoznata e kaj nas.. :S?
 18. NinZZZa

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Jas na xperia e imam vo settings battery saver I sum mnogu zadovolen:) Sent from my C1505 using Tapatalk 2
 19. NinZZZa

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Sony Xperia E... gledam deka go ima nekoj instalirano.. https://www.youtube.com/watch?v=5-vszzPbICQ izvadiv cyanogen mod no mi vike unsupported device.. znaci treba racno da go snimam no neznam kako...:S:(
 20. NinZZZa

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Ima nekoj koristeno Cyanogenmod? I ako ima ke moze li da mi kaze kako da go instaliram.. gledam ima nesto kako cyanogen mod installer...?
На врв Bottom