Резултати од барањето

 1. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  реални цени и многу интересен сајт :) http://mk.vacau.com/
 2. JURAGAANTE

  3D анимации!

  Edge ти е за линиите да ги селектираш :гик:
 3. JURAGAANTE

  3D анимации!

  Малку прашањево не ти е на место треба да кажеш што сакаш да постигнеш па да прашаш како со таа алатка. Инаку ова што го праша само тука и никаде на друго место затоа што истое како сега јас да прашам зошто неможам да ги мрдам објективе во 3д макс , а има опција да ги заклучиш може сум ги...
 4. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  http://www.pond5.com/after-effects/1/*.html
 5. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  AE/3d element :vozbud:
 6. JURAGAANTE

  Фриленсер (Freelancer)

  Единствено што не ми се свиѓа на oDesk се тестовите кои мора да ги поминеш за да можеш да го комплетираш профилот и да бркаш проекти искрено се изнамачив :)
 7. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  EVE VI NESTO INTERESNO ;) https://www.videocopilot.net/products/element/
 8. JURAGAANTE

  Adobe After FX

  нешто интересно ;)
 9. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  Ке си купи некој домејн со мк :) иначе онака го понудив искрен сум не е кознае што ама со мали корекции може да се дотера уживајте оставам ова нека мења некој темава на муабет ;)
 10. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  добро де само да се плукало обичен сајт од 10 страници хтмл со готов темплејт и даден текст е 10 000 ден. Ова кајмене е порталче средено немам време да го работам инаку со категории темплејтот изменет е супер дизај воопшто не се цените ако ова ви се мислењата. Да не треба сајтов за 1 000рче да...
 11. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  http://smartphone-mk.com/ se prodava za 15 000 den. без домејн дали е некој заинтересиран и ценава мислам дека е добра :)
 12. JURAGAANTE

  Помогнете ми да си одберам "струка"

  Нај платени се програмерите и тоа во usa и европа action skript верувале или не па потоа останатите јазици програмерски .Највазно е да те интересира и да го работис дури и од хоби па тогас ке си вистински професионалец значи мора да те влече нештото пробај па ако не се пронајдес остави :) Инаку...
 13. JURAGAANTE

  Барам / Имам потреба од...

  Ако некој има потреба од флеш,3д анимации,after effects анимации специјални ефекти на видео со звук, презентација флеш или видео и реклама повелете пишете ми поздравв ;)
 14. JURAGAANTE

  Adobe After Effects - CS3, CS4, CS5, CS6

  луѓе итно ми е потребен optical flaer за cs6 64bit windows ako nekoj poseduva link ke mu bidam blagodaren :)
 15. JURAGAANTE

  3D анимации!

  nesto od mene :) rederite se slabi ama intresno ispadna:)
 16. JURAGAANTE

  Ценовник за веб услуги

  http://smartphone-mk.com/ во што е направен сајтов јас мислам јоомла ми се допаѓа колку чини овака еден мал портал ме интересира поззз
 17. JURAGAANTE

  Веб дизајн, ваши страни

  http://smartphone-mk.com/ мн ми се допаѓа сајтов
 18. JURAGAANTE

  Joomla

  ме врќа на листата пример на модули да влезам нели во него кликам и ме враќа на листата пак само се рефрешира admin panelot na istoto mesto kaj [to probuvam da vlezam :) и ми ги дава заклучени кога ќе се рефрешира админот од коа нема да ме пушти во него за едит а само еден супер усер е :)
 19. JURAGAANTE

  Веб дизајн помош (совети, трикови, алатки итн.)

  Ми трба некој што има искуство со јоомла добро за помош првпат вакво нешо ми се дешава значи префрлам јоомла од локал хост на сервер и све работи нема ерори ама у администраторскиов дел влегувам и немозам ни во модул ни во артикл да влезам кликам пример на модул или артикл и слично и ме враќа...
На врв Bottom