Резултати од барањето

 1. SANCTIMONIOUS

  Натпреварот помеѓу Македонија и Канада НАМЕСТЕН?

  Случајно на А1 видов дека напреварот помеѓу Македонија и Канада бил наместен!? Повеќе детаљи ќе имало во вестите во 19 часот на А1 Телевизија! Ја отварам темата за дискусија околу натпреварот! Дали тоа е вистинскиот начин да победи Македонија, под кои услови натпреварот го наместија, или е само...
 2. SANCTIMONIOUS

  Реми Галард

  Дали сте слушнале за Реми Галард (Remi Gaillard)? Имено тој е познат француски комичар, кој може да го насмее ама баш секого со неговите скечеви! Не ви се верува? Еве некои од моите омилени: Има околу 100тина на Youtube од него, па видете и дајте коментар за неговите клипови !
 3. SANCTIMONIOUS

  Тренери во Мак Лигата

  Овде пишувајте за тренерите во македонските клибови.. Кој е најдобар според вас Кој највеќе ви скока по живци Кој е вистински лузер Кој треба да биде заменет Кој тренер највеќе му одговара на некој клуб Како и шпекулации за трансфер ЈА ОТВАРАМ ТЕМАТА СО КУКУЛЕКИДИС (СТРУМИЦА 2005) После...
 4. SANCTIMONIOUS

  РЕКОРДИ

  на оваа тема ставете некои несејдневни рекорди еве ја почнувам
 5. SANCTIMONIOUS

  Кајгана собиранка во Струмица?

  Дечки гледам има многу членови од Струмица, ова го планирам веке 1-2 месеци но не знам дали ке биде можно за да се изведе. Сепак ја отворив темата за ако де друго да се преброиме сите струмичани, да видеме дали е можно да се изведи такво нешто и кога ке биде најпогоден момент за тоа? КАЈГАНА...
На врв Bottom