Резултати од барањето

 1. Fasty

  Го убил соседот бидејќи мислел дека е вампир

  па ти си истребувач на вампири ! :noze:
 2. Fasty

  Како ја потикнувате девојката да зборува

  Болдираното се почитува царе. :ROFLMAO: Епа вака.Денеска знаеш кога ќе одпочнеш муабет во стилот дека се почнува на фејзбук,во случајот си етикетиран као „детиште“.Ама се постариве генерации (ДА НЕ РЕЧАМ ОСТАТОЦИ ОД КОМУНИЗМОТ И ФЕУДАЛИЗМОТ)се „модернизираат“ поточно прават идиоти од себе...
 3. Fasty

  Го убил соседот бидејќи мислел дека е вампир

  Не бе имун се веќе вампирите на лук ! Сега шемата е со амајлии сваќаш (шеќер+сол) нешо као Македонска верзија на Sugar,spice & everything nice во случајов BAD ХАХАХА и .... Чоек ...РЕЛАКСИРАЈ СЕ !! СЕПАК ТОА СЕ СРБИ :) :cool:
 4. Fasty

  Од што имате фобија?

  hippotosmonstrusesquipidaliophoby (хипотос-монструсес-квипидалиофобија-) не е стравот од огромни хипоа.страв од големи зборови (книги). Страв што сака да го има секој студент!!! дефинитивно ... спелувано од англиски фрик за 5 секунди. а само пробајте да го изговорите..јас успеав... :) поздрав...
 5. Fasty

  Grand Theft Auto V

  што мислите за GTA skopje ЈА ИГРАЛ НЕКОЈ? :cool:
 6. Fasty

  Сонови, раскажете што сонувавте

  Во последно време не сонувам ништо.. последен пат ја сонував мојата бивша со која имав сериозни проблеми ја сонував како и сецнувам пат,а секогаш кога сонувам нешто реалистично секогаш тоа е нешто што се случува ама кога ќе се разбудам не се сеќавам што сум сонувал и тек кога ќе се случи тоа на...
 7. Fasty

  Советувалиште за родители, деца и млади

  Да му ебам матер...стигна до степен да барам помош на форум .. значи вака .. ова е добра тема отворена од д бич..преголемо е интрото за да го читам во ваква состојба ..ми треба совет итно .. !мојте се разведени кога сум од кога сум бил една година уште..мајка ми дознала дека татко ми имал друга...
 8. Fasty

  Објективност

  Вршам еден кам-бек после мала пауза ..конечно начекав тема за дискусија која секогаш сум ја потикнам ил бар сум сакал да ја поттикнам..Вака астрал форс..Објективност?!..во чуствителни теми .. ќе ја зеам за пример Америка каде што црнците меѓусебно им е дозволено и „кул“..да се викаат niggas..АМА...
 9. Fasty

  Најубавото место кое го имате посетено

  Куманово -Манастир Св.тројца ...!
 10. Fasty

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  имам сони ериксон к800и ..иам такво блутот усб за од компјутер на мобилен и обратно ... ама еве нешто под чепнав..сакам да прашам дали можам на телефонот да пристапам на интернет преку блутот конекција со мојот компјутер исти интернет да користам и телефонот и на компјутерот .. и како да го...
 11. Fasty

  Парфеми

  miami PLAYBOY ! нај заводлив за женската популација спорд мене пробајте :)
 12. Fasty

  Што значи зборот семејство за вас?

  Ова со не кажување добарден на комшија.. да тренд е ..тука ти потрдуем..можеби се работи се срамат?..незнам не ги оправдувам .. не реков што ке ни е брак туку реформа во секторот семејство .. од социолошки аспект..погледни ја другата тема за реформите во македонските семејства.. во право си за...
 13. Fasty

  Зошто повеќето девојки чекаат машкото да им пријде?

  не секогаш треба женското прво да реагира машките се зарѓана машина! женско не треба да се срами и да има високо его а машкото максимално понижено .. да тој прв и рече здраво а таа во најмала рака да го помине како да тој ништо не рекол..сведоци сме на ова секојдневно .. нит сум феминист ниту...
 14. Fasty

  ПОПИС 2011-Ќе се преброиме ли?

  КОЛКУ НИЕ СЕ ИСТАКНАВМЕ ! кога слушнавме дека има попис во други држави .. жими мајка што би ни дозволиле во америка рецимо да пуштаме националистички реклами -Држава : Македонија,Јазик: Македонска Вера:Христијанстнство ако ова некогаш би го пуштиле на CNN ...како што ние овде примаме ппреку НЕ...
 15. Fasty

  Што значи зборот семејство за вас?

  Срце пази една работа најмило мое да ти кажам нешто..Не сум фамилиарен би бил кога би имал свое потомство.Мислам..пази ..луѓето некако слепо веруваат многу затапени ..мислам го исповестуваат семејството со нешто најсвето..зашто ?!им треба во нешто да веруваат..подобро во ов него ли да веруваат...
 16. Fasty

  Што значи зборот семејство за вас?

  Искрено ..не сум некој фамилиарен тип. За мене она собирање на маса фамилиарен ручек полагање сметки држење на говор на таткото „главата на семејството“ .. не е тоа за мене бе..тоа е многу убаво и сјајно за да е вистинито...И што е сега?! рецимо керкава предходната вечер се издупила со некој и...
 17. Fasty

  Паралела: животот во Скопје и како Скопје изгледа во очите на тие што не живеат во него

  БОГАТИ СМЕ НИЕ БОГАТИ АЈДЕ ТИ !! ..we can take it можеме..се дур сме живи значи сме богати !..ах да би бил женско ..се продадоа за сендвич..не ги обвинуем !!напротив ги поддржуем !криза е луѓе била и ќе биде таа светска криза ..ама во МАКЕДОНИЈА?! пссс..не се осеќа ич ! истово кога му го кажав...
 18. Fasty

  Паралела: животот во Скопје и како Скопје изгледа во очите на тие што не живеат во него

  наброј ги жити мајка местата ! :) ќе идам на секое..само кажи и локација поточно ваљда не е на 5километра од скопје ебаго..али како и да е :)
 19. Fasty

  Паралела: животот во Скопје и како Скопје изгледа во очите на тие што не живеат во него

  Како и секогаш-со мој мали коментари и забелешки во заграда!- Епа драги мој .. пратам што се случува во градов и моментално си слушам боб марли додека пишуем темава и сум и издепримиран и чил :cool:.Една Споредба Скопје со другиве градови.Мислам ..лично тврдам дека без 500 денари не се мрда од...
 20. Fasty

  Стрип Покер-Покер на соблакање!

  и тео ќе рокне слика во скоро време
На врв Bottom