Резултати од барањето

 1. B

  Граѓански манифест за Европска Македонија

  Многу врева за ништо. :toe:
 2. B

  Студент ја нападнал асистентката на Фрчкоски

  Некој ден кога ќе го тепам Драги од ЕКТС ќе ме слушнете на вести. Иницијалите на напаѓачот ќе бидат Д.С. :wink:
 3. B

  Лезетот во силувањето

  Баш е топ. Страста, тензијата, омразата... Како во брак да си, илјада пати пократко но сто пати поинтензивно! :vozbud:
 4. B

  Те банирам, поради...

  Се самобанирав. Па тоа ни Чак Норис не го може.
 5. B

  Биди ѓубре за да те ценат?

  Сите на темава сте одвратни и патетични. И сакам да ми дадете зеленко за постов. :wink:
 6. B

  Те банирам, поради...

  Те банирам зашто си од Охрид. :nesum:
 7. B

  Те банирам, поради...

  Те банирам зашто си од Охрид. :nesum:
 8. B

  Етнички смени

  Како што повеќето работи се решаваат во светов, без конфронтирање, размислување туку со одбрани убави зборови мислам, така и тука треба етничките смени да ги викаме всушност ЕТИЧКИ смени. ЕТИЧКИ. ЗВУЧИ ПАМЕТНО!!!!!! :vozbud: Ви се серам на "идентитетот". А под идентетит подразбирам -...
 9. B

  Веронаука во училиштата?

  Веронауката треба да биде фуснота во историјата, а не нешто за кое ќе се аргументира “за“ или “против“. Се знае, смрт за поповите, вистина за народот!
 10. B

  Mакедонија има само 450 000 вработени!

  Затоа што сме набилдани антички македонци сите до еден способни за работа и освојување. :vozbud:
 11. B

  Mакедонија има само 450 000 вработени!

  Голем кур ако има само 450 000. :vozbud:
 12. B

  Големината на човекот?

  Нели големината не беше важна. :pos2::pipi:
 13. B

  Дали знаете да чувате тајни?

  Чувам, чувам. Пердуи ќе летаат иначе.... Што и не е лоша идеја. Хмммммммммммм
 14. B

  Среќен роденден Mac))

  Среќен роденден ју тајгер! :wink:
 15. B

  Колку сме егоцентрични?

  јас се жртввуам СЕКАД за другарчињата а тие ме игнорираат и искрено тоа ме прави тажен. Многу тажен. но таков сум бе давам давам давам и ништо не ми се враќа.... ние големите живееме такви животи со надеш дека ке ни се врати некој ден............
 16. B

  Скандалозен упад во независноста на медиумите

  Вака почна и кога дојдоа нацистите. "Дајте листа од сите новинари, ќе ги посети чичо Менгеле!" :) Следен чекор гледаш педери и луѓе со дипломи топат железо и чекаат да бидат “туширани“.
 17. B

  Дали верувате во повеќе животи?

  Ако сака некој да провери, јас и мојот нож сме подготвени 24/7 да ја исполниме желбата. :wink:
 18. B

  Груевски ги намали цените

  Груевски Е пазарот.
 19. B

  Брат Љубе 2001 и Брат Љубе 2009 - ист човек или...

  Bratot го предаде Братот. :nenene:
 20. B

  Омилени стихови од македонски поети

  ПРИЗРАКОТ НА МАТЕРИЈАТА Весел демон сенка со пипала дави, Де, нека го. На збрчкани гранки презбрчкани глави. Сегашноста лежи под црвен превез. Од јама на очај иднината реве. И небото има суро име - Балкан. По крвави лочки безнадежно талка. Од крст Исус паѓа за нов божји показ...
На врв Bottom