Резултати од барањето

 1. The teddy bear

  Неправедно обвинети

  devojko sigurno i ti si edna od ovie sto vadaat muabeti pa zatoa i taka sudis:toe: ne e ubo toa sto go mislis i prais, treba da porabotis malku povise na karakterot da se sredis. od mene tolku pozdrav:baeh:
 2. The teddy bear

  Што ви се допаѓа кај членот над вас?

  potpisot :)
 3. The teddy bear

  На кого личите?

  jessica alba 73% rene ruso 71
 4. The teddy bear

  Дали би се мувале со некој/а, доколку знаете дека тој/таа има девојка/дечко?

  НЕ би се мувала со некој шо има девојка затоа шо нејќа, да им го правам на другите тоа што мразам да ми го прават мене/и така... не би било фер :pipi: мислам има исклучоци :vozbud: just kidding
 5. The teddy bear

  Хуманитарен концерт во чест на Тоше Проески (05.10.2008)

  Битно е дека беше за Тошка а дека може подобро секогаш може иако се што ќе направиме за Тоше ќе биде скромно во споредба со тоа што тој направи за нас ....Би можеле барем да се обидеме да го следиме неговиот пат и така ќе му покажеме колку го сакаме ,цениме и колку е тој ВЕЧЕН/ Тоше ТЕ САКАМе...
 6. The teddy bear

  Среќен роденден vesnuska!

  HAPPY b-day да имаш се што ќе посакаш и се најнајубаво :)
 7. The teddy bear

  Во моментов....

  Дремам, сакам да си легнам ама мрзаааа ццц...
 8. The teddy bear

  Каде учите?

  me too ... Не завршив во ЈБТ :D но ќе бидам прва година на политички :)
 9. The teddy bear

  Вива сокчиња :)

  I agreee .... Мене од киви и јаболки ми е најубав и мислам дека треба да сменат нешто на пример да направат сок со нов вкус или нешто слично затоа што цело време тоа па тоа веќе станува досадно//:)
 10. The teddy bear

  Манџи - дали и какви јадете?

  me toooo грашок ама и зелка (не заедно) :D
 11. The teddy bear

  Стихови од песни што би ги посветиле...

  Did it happen when we first kissed Cause it's hurting me to let it go Maybe cause we spent so much time And I know that it's no more I shoulda never let you hold me baby Maybe why I'm sad to see us apart I didn't give to you on purpose Can't figure out how you stole my heart To someone who does...
 12. The teddy bear

  Доврши го зборот

  Царица Ин....
 13. The teddy bear

  Како го замислувате членот над вас?

  Како некој со доооообра смисла за хумор :D:D:D со еден збор како смешко(не снешко) :vozbud:
 14. The teddy bear

  Хуманитарен концерт во чест на Тоше Проески (05.10.2008)

  Абе Тошка:cry::cry::cry: Колку ни само недостигаш :toe: :(:( Се е без врска без тебе .....
 15. The teddy bear

  Песна која ја слушате XII

  Puresscence-don't know any better :pipi:
 16. The teddy bear

  Оценете го профилот на Членот над вас

  9 :) oslepevvv poz :)
На врв Bottom