Резултати од барањето

 1. D-r-ot

  Музика во кола преку iPhone

  Не знам дали има ваква тема, ама од темиве како што ѕирнав ко да нема. Ме интересира што се треба да се направи за да се поврзе iPhone-от со CD плеерот или радиото за да се пушта музика преку него? Од она што прогуглав на интернет треба специјално додатно радио да се додаде, ама што правиме...
 2. D-r-ot

  The Blacklist

  The Blacklist, још једна у низу кога се во прашање мистериите по американскиве телевизии, покрај Person of interest и Revolution (барем овие ги следам активно). Досега има само пилот, одлично оценет на imdb. Станува збор за бивш разузнавач (Џејмс Спадер), по кој FBI трага со години...
 3. D-r-ot

  The Forgotten

  Чекајки ја вчера, првата епизода од LOST, налетав на серијава. Па како што гледам нема сеуште тема, а мене ме заинтригира ептен. Се работи за група на детективи кои работат откако ќе заврши истрагата за која се заклучува дека нема докази и нема обвинение (барем како што разбрав), а режисер е...
 4. D-r-ot

  Bruschette Maretti или Bake Rolls?

  Марети повеке ги преферирам особено оние со печурки. :vozbud: Бејк ролс спанак и кашкавал. Другото ми е тапа.
 5. D-r-ot

  Мy humps (Macedonian version)

  Се мрднале...
 6. D-r-ot

  Златан Стипишич- Џибони

  Незнам дали има тема за Џибони бидејки колку што разгледав, не најдов ваква тема. Нема што да се додаде, жива легенда. Се надевам дека наскоро ке го видиме во Скопје повторно по оној концерт на плоштад. Libar, Oprosti, Mirakul, Cinim pravu stvar, Ovo mi je skola, Tempera, стари добри...
 7. D-r-ot

  Ерос Рамацоти...5ти Ноември-Београдска Арена

  Големата италјанска музичка легенда во Београд.Настан кој заслужува да се биде дел од него.Влезници сеуште нема во продажба но наскоро ке излезат а досега немам слушнато нешто за аранжман од некои од нашиве агенции. Што мислите?
 8. D-r-ot

  Еднооки ТВ

  Cepkajki po net naidov na ovaa strana... http://ednooki.tv/ Dali po primerot na K-15,i ovaa emisija ke pravi svoja televizija?
На врв Bottom