Резултати од барањето

 1. feler

  Какви патики носите?

  Конечно... Купени пред една недела (на попуст)
 2. feler

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Го знам то но новиот тел ми хуавеи од поновите и неможам да се најавам на некои апликации поради плавото американско ѓубре (мислам ме разбирате) за тоа побарав помош.... А и да сакам да ги префрлам ми ка бара шемата за потврда...
 3. feler

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Проблемот е што шемата за отклучување ми е сменета и не ја знам а во мн случави тел ја бара неа како превентива на пример најважната ако се искл тел за батерија кога ке го уклучам ке ми ја бара неа за да можам да го котистам...
 4. feler

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  Мајками чепакала по старипт тел и ја сменила шарата за отклучување срга јас можам само со отпечатокот на прстот ке може ли некако да се смени потребен ми е мн имам некои информации во него...
 5. feler

  Најдобар македонски бенд на сите времиња

  Студени нозе️
 6. feler

  Сонови, толкување на сонови

  Бијонс извини ама да те прашам стално сонувам како бегам од некој и никако да им избегам но не ме ни фаќаат ама цело време са ми позади грб... Било тоа да е животно, луѓе..... Кажи ми на кратко што би можело да биде
 7. feler

  Сакам да знам!

  Ти благодарам само што сакав да пишам се снајдов...
 8. feler

  Сакам да знам!

  Kako da ja namestam datata..
 9. feler

  Сонови, толкување на сонови

  Одиме со братучед ми по една позната ливада каде шѕо сме ја коселе заедно и видобме бела мечка многу слаба како лиже пластика и му викам пази ако не види нема да може да избегаме и му велам полека сликај ја само и ке си одиме... Но таа не виде потрча по нас ние побегнавме по различни правци а...
 10. feler

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Живеам со луѓе еден од Киргистан со него сум во соба инаку во станот и зградата живеат уште двајца од Таџикистан и другите се сите од Грузија и ниту еден од Македонија, се друшам најмногу со тројца од Грузија тие се во друг стан и синока пиевме до касно сега станувам и гледам еден од нив...
 11. feler

  Смешни видеа

  https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=sB0wTFYJTmU Ne e video ama morase negde da go stavam
 12. feler

  Убави локации во светски рамки кои би сакале да ги посетите

  Таџ Махал немам време сега да пишам ако има некој нека напише поопширно
 13. feler

  Фото хумор и интересни фотки!

  Tolku jako se pogodi momentot koga go procitav komentarot sto uste se sneam
 14. feler

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга Кајгано До 25 год. пиев за забава после да избегам од реалноста макар и на 5-6 саати....
 15. feler

  Фото хумор и интересни фотки!

 16. feler

  Kako da go otkacam?

  Досадна си веќе... Ок
 17. feler

  Фото хумор и интересни фотки!

 18. feler

  Македонци во Германија

  Знаеш кога видов дека си прашал ми беше мило што си се стил ти благодарам...
 19. feler

  Македонци во Германија

  Прашувам другар ама ништо визата ми е само за во mcd не сакаат да ме земат пошто мора на црно ако работам општината не работи за да ја сменам знам дека може преку маил но и работодавците не сакаат да се замараат мн и така заглавив...
 20. feler

  Македонци во Германија

  Никако другар седам и ме тепа психа...
На врв Bottom