Резултати од барањето

 1. toiise

  Football Manager 2016

  Дечки, да прашам уште еднаш. Дали има верзија од фм 16 со можност за attribute masking?
 2. toiise

  Football Manager 2016

  Дечки дали на верзијата од замунда има attribute masking?
 3. toiise

  Football Manager 2014

  Ако го снимам последниот пач, дали ќе ми бидат вклучени поправките и од предходните пачови или треба еден по еден да се снимаат? --- надополнето: 21 јануари 2014 во 17:58 --- Ако го снимам последниот пач, дали ќе ми бидат вклучени поправките и од предходните пачови или треба еден по еден да се...
 4. toiise

  Football Manager 2014

  Дајте некоја финта како да го надминам лимитот од 100.000 играчи.
 5. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Вечниве пациенти ни се вратија, никогаш доста од луди црнечки фризури.
 6. toiise

  Radio, someone still loves you

  Три инди рок радио станици кои нон-стоп ги комбинирам: http://www.nationradio.com/ http://www.xfm.co.uk/ http://www.absoluteradio.co.uk/
 7. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Браос за Сандро, го избрка Пеп, си дозволи да го изгубиме најголемиот талент.(y)
 8. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  И не е психички стабилен, колку лесно го провоцирет противнициве, ќе имат многу работа со него.
 9. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Тито на почетоток на септември повторно ќе е на лечење во САД, повторно ќе се мачиме со машиновозачон. --- надополнето: 25 јуни 2013 во 13:25 --- Тито на почетоток на септември повторно ќе е на лечење во САД, повторно ќе се мачиме со машиновозачон. --- надополнето: 25 јуни 2013 во 13:25 --- Тито...
 10. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  57 милиони потрошија за неискусен јутуб дриблер, Сандро економисте го хоме, ју ар дранк. Следниот пат потроши некој милион на Реми Гиљард, барем овај стварно ќе ни прајт да ни е интересно.
 11. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  ^ Тито не само што е лош тренер, туку е и лош проценувач. Роди ме мајко среќен, фрлиме во Барселона.
 12. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Фабрегас гомноно да го мафниме, мме, го преплативме за да се влечит по теренон.
 13. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Единствена одлука од Тито шо ќе ја поштовам и шо ќе ми се свиѓат е ко ќе си дајт оставка.
 14. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Трагедијата може да започне!
 15. toiise

  Еден поинаков МАК ТОП 10 - Кајгана edition

  Down - Тања Царовска Sun is gone - Foolish Green Бар култура - Bernays Propaganda
 16. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Барса во времето на Пеп во 247 натпревари не вклучувајки ги пријателските никогаш не изгубила со 3 разлика а само еднаш примиле 4 гола, пораз од 4-3 кј Атлетико М. во 2009.
 17. toiise

  Еден поинаков МАК ТОП 10 - Кајгана edition

  10. Sun is Gone - Foolish Green Instant Generation - Bei the Fish Антитело - Фолтин
 18. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Јас би ги додал Бартра, Маскерано, Цеск. --- надополнето: 23 април 2013 во 23:53 --- Тито беше единствено поизгубен од Бартра на теренон.
 19. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Знам дека се ентузијасти ама морат да се разбудите, тимов не е на добар пат, во последниве две сезони сме прилично послаби од она што сме навикнати да гледаме. Мнозинството на играчи делуваат како да се презаситени. Тактитата е веќе очигледна и прочитана од сите поискусни тренери. Промената на...
 20. toiise

  Фан Клуб: Барселона

  Најбитно е летово Росел, свињана дебела Зубизарета и Тито да заминет, па потоа адекватен тренер да си донесит квалитетни и потребни засилувања и да ја сменит тактикава.
На врв Bottom