Резултати од барањето

 1. Vinnetou

  Купувам - продавам

  Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999 година: - Атестиран плински уред под гаранција од Плимонт. - Комплетно сервисиран, мал и голем сервис, променети предни амортизери и ламела. - 215 000км - Централно заклучување со далечинско - 4 воздушни перничиња - 2 оригинални клучови - ЦД радио - АБС Цена...
 2. Vinnetou

  Купувам Canon 50mm f1.8

  Како што стои и во насловот, Купувам Canon 50mm f1.8. Понуди во ПП. Grazie!
 3. Vinnetou

  Canon EF 50mm f/1.8 II

  Цена?
 4. Vinnetou

  Продавам Canon 550D

  Се продава скоро нов Канон 550Д со околу 4000 окинувања. Камерата е во фантастична „како нова“ состојба без никакви траги од користење. Made in Japan. Доаѓа заедно со: Кит објектив EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Нова Lowepro торбичка UV Filter CPL Filter 8GB Kingston Class10 мемориска картичка...
 5. Vinnetou

  Пазарете се тука!

  Купувам HTC One S
 6. Vinnetou

  Продавам Canon T2i (550D)

  Каде се продава нов 550Д во Македонија за 500Е? Еве вака проста математика за мојата понуда: - CPL + UV филтер 20Е (30 во пиксплус) - Lowepro торбичка (нова) 25Е - Lens Hood 10E - M42 адаптер 10Е (700ден во Пиксплус) - Мемориска картица 10Е ________________ - Додатоците 75Е - Телото во...
 7. Vinnetou

  Продавам Canon T2i (550D)

  Тој од линкот од Амазон е body only без објектив, торбица, м42 адаптер, филтри и ленс худ. Остави ги цените на Амазон, на нашиот пазар за жал не важат (освен ако немаш некој да ти го донесе од USA).
 8. Vinnetou

  Продавам Canon T2i (550D)

  Да да, таков.
 9. Vinnetou

  Продавам Canon T2i (550D)

  Се продава скоро нов Канон 550Д со околу 3500 окинувања. Камерата е во фантастична „како нова“ состојба без никакви траги од користење. Доаѓа заедно со: Кит објектив EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Нова Lowepro торбичка UV Filter CPL Filter 8GB Kingston Class10 мемориска картичка Lens Hood...
 10. Vinnetou

  Помош: Фотоапарати, сервис, општи прашања околу опрема и фотографија

  Момци едно питање, каде во Скопје принтаат големи фотографии и како оди цената? (под големи мислам од А4, па натаму...)
 11. Vinnetou

  Макро фотографија

 12. Vinnetou

  Портрети (ваши дела)

  Mоже од животни, нели? ---------------------------------- Не може
 13. Vinnetou

  Продавам адаптер м42 никон со хелиос 58мм

  ок, цена за нив? :)
 14. Vinnetou

  Продавам адаптер м42 никон со хелиос 58мм

  Пушти ми и на мене цена за 58-та и адаптерот
 15. Vinnetou

  Помош, совети, размена на искуства...

  ^ Го порачав попладнево од Амазон (Canon 550D kit- 480$ - огласот беше Brand New sealed original box ама во *Refurbished секцијата), ќе стигне на адреса кај другар кој се враќа од УСА на 9-ти мај, па за едно 20 дена ќе го имам во рака. Е сеа има голем проблем - нестрплив сум упм! :vozbud: *Како...
На врв Bottom