Резултати од барањето

 1. Тамарче

  Непопуларни филмски мислења

  Вуди Ален е чисто срање.
 2. Тамарче

  Лефкада

  Ме интересира кое место во Лефкада е добро за престој и кое место има добра плажа, да не мораш да поминваш 15-20 минути за да стигниш. Исто доколку знае некој би сакала да знам како се движат цените за јадење, пазарење итн..
 3. Тамарче

  Заби и сѐ во врска со забите

  Бев завчера на забар, ми стави лек за умртвување на живецот, и беше во ред. Па ојдов вчера за друг заб. Ми рече дека лекот од вчера ми притискал на забот и ми го смени пак, ама сега имам поголеми болки од претходниот лек и ми се напрај како гнојче. Ме боли само на притисок, кога џвакам од таа...
 4. Тамарче

  How I Met Your Mother

  Серијата стана срање. Барни се`уште ги крепи, инаку другите 4-ца се катастрофа. Особено не можам да ја поднесам одвратната Робин. Дај нека прекинат, нека кажат која е та мајката и готово, нека заврши, ја отупеа в крај.
 5. Тамарче

  Заљубени во филмски лик

  Ах Брус Вејн..
 6. Тамарче

  Македонија - Доминиканска Република | Квалификации за ОИ, Лондон - 1/4 финале [петок 23:30 ч.]

  Да дај Господ да не можи да му стани никогаш, импотентен цел живот да остани, племето негово.
 7. Тамарче

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Веќе неколку дена не можам да приклучам ниту Mozilla, ниту Explorer, ниту Chrome. Кога и да притиснам, ми вели дека програмата престанала да работи. Пробав да ги преинсталирам, џабе, откако ќе ги инсталирам пак, истото го вели. На Mozilla се појавува Crash Reporter.
 8. Тамарче

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Нее, не го кажав дека е Dell за да се пофалам колку квалитетен е лап топот, напротив, воопшто не сум задоволна, рамката ми се искрши, адаптерот се потскина, а платив добра сума на пари.. Нема врска, значи време е за нова батеријата? Колку одат батериите отприлика? Ќе треба да се спружам, а? :)
 9. Тамарче

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Дечки, веќе два дена на батеријата пишува 0%, plugged in, charging, а никако не полни. Компјутерот воопшто не се приклучува ако не е на полнач. Се работи за Dell лап топ. До завчера во ред беше батеријата, не држеше многу, ама па и немав некаков проблем со неа. Ме нервира тоа што ако малку се...
 10. Тамарче

  Битола

 11. Тамарче

  Македонија - Данска [21.01.2012 - 18:15 ч.]

  Абре ќе го пуштам Филип Лазаров, нека му ја скрши раката на Хансен. Црвен за Филип ама и овај нема да игра.
 12. Тамарче

  Помош: Барам еден филм!

  Филмот сигурно е стар 12тина години. Се работи за жена психопат којашто ќе чува дома во фрижидерот месо и со него ќе пишува по ѕидот од станот. Памтам и дека ќе работи во канцеларија и со кока кола тастатурата ќе ја накапи цела на буквите и цел компјутер ќе се расипи. После ќе работи како...
 13. Тамарче

  Папагали (општи дискусии)

  A зошто му се лупи клунот на едниот папагал?
 14. Тамарче

  Папагали (општи дискусии)

  Папагалчињата ги доби сестра ми поклон, на 30 декември. Еве поминаа две недели и нешто, и не сакаат да излезат надвор, (им ја оставив вратичката отворена), а кога ќе ја ставам раката во кафезот се понашаат како да се избезумени, летаат низ кафезот, и ептен забрзано дишат. А иначе си пејат...
 15. Тамарче

  Помош: Барам еден филм!

  Филмот е нешто со хор во којшто пејат момчиња, и памтам дека на едното дете ќе му се фати гласот нешто, не ќе можи да пеј, па ќе ја отвора само устата, а друг ќе пеј за него.. Памтам нешто како готвачи беа облечени.. Го знае филмот некој?
 16. Тамарче

  Антипатични актери и актерки

  Не знам како на некој Том Хенкс му е антипатичен, човекот има невероватна харизма. Едноставно од улогите во филмовите ќе го засакаш. Ама нема врска, за вкусови се работи.. Антипатична и многу лоша актерка е Камерон Дијаз, едноставно не ми ја вари стомакот. Роберт Патисон, не само шо ме...
 17. Тамарче

  Почина Гоце Арнаудов

  Почивај во мир... Штета, таква позитивна и весела личност. Вечна ти слава, стварно ми е многу криво :(
 18. Тамарче

  Венко Андоновски

  Човекот изобилува со шарм, не знам како е собрано толкава шармантност и харизматичност во една личност. Ми беше професор 2 години и предавалната беше преполна со студенти од сите генерации, без разлика со кој држеше предавање. Човекот е гениј во секоја смисла на зборот. Има огромно знаење...
 19. Тамарче

  Дозволи и забрани

  Да не ве цитирам сите, појќе души сте ме цитирале, јас само би рекла дека нигде на светот нема толку слободна врска во којашто ниту дечкото ниту женската нема да замери за банални работи, како на пример, стигнува порака кај неа на мобилен, кај си срце, те нема (од машко). Немојте да ми речите...
 20. Тамарче

  Дозволи и забрани

  Чупче, јас не велам дека тие шо носат кратко изневерват. Кај го реков то? Јас само ти дадов пример за какви жртвувања мислев, и каков тип на луѓе има. Ти терај си ја врската, ти посакувам се` најубаво, меѓутоа факт е дека врските коишто се „либерте“, особено оние исфорсираните, во којшто и...
На врв Bottom