Резултати од барањето

 1. Özil <3 PP

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Drugari imam uplateno tiket vo Evrotip no poslednata utakmica e odlozena Klaksvik - Slovan. Dali treba da ja cekam da se doigra ili ke se smeta 1.0 koef. poso ke se igra utre vo novo kolo?
 2. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Не ти препорачувам доколку испитот го спроведува Каламатиев , може да даде и најнеприметлива работа у учебник шо не си ја ни погледнала , буквално секакви глупости дава а кај Лазар е полабаво но сепак помини си го ти учебникот не се потпирај само на скрипта , може да се зезнеш на не толку тежок...
 3. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Испитот е многу океј , 15-20 минути раскажуваш обично по 3-4 прашања поставува но може и да те подпраша за повисока , си бара да ги знаеш работите и ако запнеш те подсетува не е ништо страшно тоа .За пролаз не прави многу проблем, треба ептен уста да не отвориш да те бутне , 80% минуваат ама за...
 4. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Спасов иако поставува едно прашање , енормно ретки се случаите некој да поминал лесно , оценува како ќе му текне него и нема врска дали ќе зборуваш конкретно или ќе заобиколуваш , знам милион случаеви каде колегите раскажувале и многу повеќе од тоа што го барал дури и имаше некои кои учеа од...
 5. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Ако ти е целта само да го потполниш индексот со 6ка дефинитивно Стојков , а ако сакаш сериозно одговарање за висока оцена иди кај Шапкова , да ќе ти бара подетално, но ќе ти го цени одговорот и ќе си добиеш заслужена оцена.
 6. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  За Наумовски нема лош збор океј тип нема да имаш проблем за положување , а за Тина и Родна ќе ти препорачам на испит да идеш full спремен , бараат многу и може да те прашаат за се од материјалот. Ако си во случај да бираш немој да идеш кај Тина никако ќе те исцеди до крај и не пишува лесно...
 7. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Колеги Гелев по друштва пишува лесно високи или бара многу зборување?
 8. Özil <3 PP

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Дечки кој се најефикасни амино киселини за кардио дајте некој совет
 9. Özil <3 PP

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Добра квота вреди да се проба, со среќа :)
 10. Özil <3 PP

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Избегни ги денес циганите , ќе биде тесна досадна утакмица и на двете екипи им е многу битна а не се ништо посебно напаѓачки , така да ја мислам 0-2г и ништо фазла..
 11. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Римско право кај Наумовски, колоквиум истите прашања од Либро ли се паѓаат?
 12. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Колеги, општ дел граѓанско право у втор семестар сеа полагаме колоквиум, па да ве прашам случајно нешо да не треба да разлистам практикумот да не дава од тие глупости оваа ??
 13. Özil <3 PP

  Пазарете се тука!

  Понудете Galaxy S6 Edge
 14. Özil <3 PP

  Пазарете се тука!

  Да не продава некој iphone 6 neverlock ?
 15. Özil <3 PP

  ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

  Колеги , во врска со економика (прв семестар) полагаме у понеделник колоквиум , има ли некој искуство на што посебно да обрниме внимание (во врска со графикони , табели итн.) ??
 16. Özil <3 PP

  Пазарете се тука!

  Продава ли некој Sony Xperia Z2 ?
 17. Özil <3 PP

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Дечки се двоумам дали да земам LG G3 , ама досега не сум користел LG и незнам што телефони се ако имал некој искуство со G3 нека каже што предности/недостатоци има..
 18. Özil <3 PP

  Пазарете се тука!

  Продава ли некој iPhone 5s ??
 19. Özil <3 PP

  Хит на денот

На врв Bottom