Резултати од барањето

 1. S

  Дупер

  Како инаку ќе потенцираат дека се супериорни и слушаат квалитетна мк музика :)
 2. S

  Neotel интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Еве и кај мене. До Неотел. До Телеком. Инаку инфраструктура од телеком така да не знам дали менува тоа, до пред некое време бев кај нив со интернет ама оваа понуда од 790 не ми се пропушташе. плус реално телевизија не ми ни треба. Сега за сега, задоволен
 3. S

  Квалификации за ЕУРО 2020

  Како стоиме ние со можност за квалификации може некој на кратко да сподели?
 4. S

  Android TV

  Друже пун е и фејсбук и пазар 3 со боксови купени од алиекспрес за 30 долари што ги продаваат за 60 евра демек со инсталирани програми, јаки муда. Прашувам за регулар продажба у продавница, некој да има искуство со тие што се продаваат и да препорача. ако не, знам и сам да си нарачам о али. не е...
 5. S

  Android TV

  Дечки, некој да продава добар смарт тв бокс што се продава кај нас?
 6. S

  Британска виза

  Logiraj se na profilot na tls contact, tamu treba da imash info...
 7. S

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  https://youtu.be/AhuqERPOPOI бојич ваљда ќе остануе? :) Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 8. S

  Game of Thrones

  Ne si trebal ni drugite da gi gledas. Imash recap na youtube od site sezoni Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 9. S

  Game of Thrones

  Chill dude, it's just a TV show.
 10. S

  Работа на брод

  od 3 nedeli do 12 meseci :D zavisi koja pozicija i kolku e barana, kolku lugje cekaat, na koja kompanija, kolku si kvalifikuvan. kolku imash srekja. nema pravila.
 11. S

  Game of Thrones

  ама брат шо има ја да претпоставувам, сакам да ми се објасни :D
 12. S

  Game of Thrones

  Туку многу глупо и необјаснето заврши Xaro Xhoan Daxos, го затворија у тоа сефот, и не дадоа дали е мртов, како така без објаснување?
 13. S

  Game of Thrones

  Плус тоа дека неколку пати беше спомнато дека најдобро ќе владее некој што не сака и не му е тоа единствена цел во животот. Плус нели у втора сезона тирион и брен си напраија муабет, коа останаа на само, којзнае што му раскажал :). Ама изглеа пошто не ја дадоа сцената и не ни објасниа (ко што...
 14. S

  Game of Thrones

  Ама не е објаснето бе брат :D Требало да им нацртаат у последната сезона. Нешто слично на ОВА
 15. S

  Game of Thrones

  Овие се тие инфантилни коментари што одвраќаат од било каква разумна дискусија. Ај те молам образложи како тоа мислиш дека брен ништо не напраил? И кое е неговото знаечење како TER? Каква моќ има? Зашто мора све да се објасни? Никој не знае да чита меѓу редови, да мисли со своја глава, да спои...
 16. S

  Game of Thrones

  Game of Thrones: Fan perfectly explains why season 8 'feels different' Одличен текст, супер сумирано, зошто пати причата, и зошто биле принудени вака да заврши серијата и како тече креативниот процес. Ете за сите што сакаат да звучат како експерти, малце insight.
 17. S

  Game of Thrones

  кај го пишува тоа? дај скриншот? јас петта епизода ја пуштив у 3:05 на hbogo. за третата објавија дека ќе ја пуштат саат време покасно, ја пуштија во 3:50. инаку муабетот со спојлерите, тој шо ја глеа лајв на тв на hbo, верувам не пали ни форум ни фејсбук за да види спојлери :) тој шо пали, ако...
 18. S

  Game of Thrones

  Прошлата ја имаше у 3:05
 19. S

  Game of Thrones

  https://www.facebook.com/1658537644412686/posts/2259259924340452/
 20. S

  Chernobyl

  Мене ме интересира дали се консултирани експерти за нуклеарна енергија? да знам дали да почнам да ја гледам ;D
На врв Bottom