Резултати од барањето

 1. VanCliffe

  Од каде да купам делови?

  Заинтересиран сум да купам делови за да склопам нов гејминг компјутер. Дали некој знае некоја компанија или веб сајт што испорачува во Македонија?
 2. VanCliffe

  MKGaming.net - Гејминг заедница! - Од гејмери, за гејмери!

  Поздрав Јас и другаров отворивме нов форум за гејмери, на македонски јазик се разбира. Значи, ќе го преведуваме целиот форум со тек на време, затоа не избувнувајте "на македонски, а англиски пишуе?!?!?!" Ќе има теми за кажи речи сите игри, почнувајќи од Dota, CS 1.6, CS:S, GTA, NFS па се до...
 3. VanCliffe

  Пријавување за админи на Кајгана Серверот

  Еј. Значи пошто гледам мала активност на серверот, се договорив со алак да отвориме нова тема за пријавување за админи. Форма за пријавување: Име: Години: Искуство? Да / Не Си бил админ претходно на Кајгана Серверите? Би прифатил ли на брз квиз преку мсн? Пополнете го формуларот и пишејте пост...
На врв Bottom