Резултати од барањето

 1. Анти антиалкохоличар

  Седење до доцна

  Има некои вечери треба да седам до доцна - сабајле (да учам), но секогаш ми се приспива и неможам да издржам. Не сум љубител на енергетски пијалоци (ред бул) ама ИЧ, и затоа си ја мачам душата. Испијам едно кафе (нормал) и пак ми се спие. Дајте некои совети или некои рецепти за кафе, или било...
 2. Анти антиалкохоличар

  Кивање, Ждригање, Прдење...

  За икање напиј се 9 голта вода (ни мање ни више),0 помага верувај.
 3. Анти антиалкохоличар

  Отрезнување

  Сеа иде нова година, празници и тн ретко кој е трезен... Темава е отворена да пишувате брзи и ефикасни начини на отрезнувања и ваши искуства. :D
 4. Анти антиалкохоличар

  Панкот не е мртов

  Филмот е одличен. Гласајтје на imdb: http://www.imdb.com/title/tt1493068/ Добро сеа, колку и да не ви се допаѓа филмот лупнете една 10ка сепак се бори за оскар...
 5. Анти антиалкохоличар

  Кога лисјата паѓаат - А1

  Ова беше првата турска серија и последна серија што ја гледав. Навистина прекрасна феноменална серија.
 6. Анти антиалкохоличар

  Dragonball

  Ако има војна, наоружан сум до зуби: :D
 7. Анти антиалкохоличар

  Chuck

  Да не знае некој кога започнува 5та сезона?
 8. Анти антиалкохоличар

  Што би направиле со членот над вас ако се заглавите во лифт

  Ќе му кажувам приказни се додека не заспие. :D
 9. Анти антиалкохоличар

  Максимална брзина со која сте возеле моторно возило?

  Не ми беше, сепак го возев на добар автопат, релација Германија-Франција.
 10. Анти антиалкохоличар

  Chuck

  Можеби не ти беше толку интересна 4тата сезона бидејќи помалку се појавуваа Jeffster (Buy More), но сепак одлична беше. ^Од 4та сезона, ќе има и 5та.
 11. Анти антиалкохоличар

  Chuck

  Последната епизода, а и целата серија е закон.
 12. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  Прати ми ПП кога можеш да симнеш, ќе ти дадам акаунт од Zamunda.net ако немаш, таму се најдобри торенти.
 13. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  Едно прашање. Сега сакам да почнам со ново семејство ама во обичниот град. Потоа со тоа семејство можам ли да одам во од Lite Night градот?
 14. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  Или иди у ГТЦ распрашај се ќе најдеш сигурно. Незнам зошто ти се фрлаат пари кога можеш да ги симнеш, но ти си знаеш... Pets... :))))
 15. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  World Adventures Late Night Generations Ambitions Outdoor Living Stuff High-End Loft Stuff Fast Lane Stuff
 16. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  Двете неможам одеднаш да ги симнам, вчера ја симнав Generations потрошив 5gb (мање-више) и наредната ќе ја симнам во Јули, па според тебе која е поинтересна, јас би ја симнал Ambitions некако ми звучи поинтересна ама и оваа другата звучи интересно. Според тебе која е поинтересна од овие две?
 17. Анти антиалкохоличар

  The Sims 3

  Ај малку помош, која експанзија да ја симнам т.е. која е подобра World Adventure или Ambitions и зошто? Веќе ги имам: Late Nigh Outdoor Living Stuff High-End Loft Stuff Generations
 18. Анти антиалкохоличар

  Шекил О'Нил објави крај на кариерата

  Само еден збор за Шекил - ЛЕГЕНДА!
На врв Bottom