Резултати од барањето

 1. Анти антиалкохоличар

  Седење до доцна

  Има некои вечери треба да седам до доцна - сабајле (да учам), но секогаш ми се приспива и неможам да издржам. Не сум љубител на енергетски пијалоци (ред бул) ама ИЧ, и затоа си ја мачам душата. Испијам едно кафе (нормал) и пак ми се спие. Дајте некои совети или некои рецепти за кафе, или било...
 2. Анти антиалкохоличар

  Отрезнување

  Сеа иде нова година, празници и тн ретко кој е трезен... Темава е отворена да пишувате брзи и ефикасни начини на отрезнувања и ваши искуства. :D
 3. Анти антиалкохоличар

  No Ordinary Family

  Семејството Пауел се трансформира од обично во необично семејство. После 16 години брак, врската на Џим и Стефани никогаш немала необични расправии и слично, па така нивниот семеен живот се состои од балансирање на работата и нивните две деца, оставајќи малку време за семејните обврски. Џим...
 4. Анти антиалкохоличар

  Human Target

  Серијата го следи животот на Кристофер Ченс, приватен телохранител и експерт за безбедност платен за да ги заштити своите клиенти. Наместо самиот да го превземе идентитетот на своите клиенти (како што е во стрип-верзијата), тој ги штити истите на тој начин што целосно се интегрира во нивните...
 5. Анти антиалкохоличар

  Blue Bloods

  2010- Серијата го следи њујоршкото семејство полицајци, на чело со Франк Реган (Tom Selleck) началник на полицијата. Франк веќе долго време е вдовец, а го изгубил и синот полицаец, кој загинал на работата. Неговите преостанати три деца се сите на некој начин поврзани со NYPD, Дени работи...
 6. Анти антиалкохоличар

  $#*! My Dad Says

  Shit My Dad Says 2010- Кога Хенри, писател кој се бори за преживување и блогер, е во неможност да ја плати својата кирија, тој е приморан да се пресели повторно кај својот татко Ед што создава нови проблеми и предизвици во нивната чудна син-татко врска. Како што изминуваат неделите Хенри...
 7. Анти антиалкохоличар

  Perfect Couples

  2011-? Не постои совршен пар. Можеби однадвор ситуацијата може да изгледа целосно розева, но кога парот ќе се најде во заедничка просторија во која што никој друг не е присутен, приказната е сосема поинаква. Дејв и Џулија се „просечниот“ пар во оваа серија. Тие одат на работа, спијат и...
 8. Анти антиалкохоличар

  Body of Proof

  2011-? Др. Меган Хант беше класа во нејзината дејност, брилијантен неврохирург на врвот на својата игра. Но нејзиниот свет набргу се превртува кога случајна сообраќајна несреќа ја сместува во операционата сала. Таа ја продолжува кариерата како медицински истражувач, решена да ги открие...
На врв Bottom