Резултати од барањето

  1. Mr.Deni

    Совршениот телефон :)

    После некој ке каже дека телефонот бил само за зборување и пишување пораки.Видеото покажува колку корисен може да биде еден телефон :) Ако ја има темата некаде слободно бришете :)
На врв Bottom