Резултати од барањето

 1. astrion

  Телекабел интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Во Струмица веќе 5-6 дена телекабел интернетот е жива нервоза,неможе еден филм да изгледам на ПикБокс на ТВ на секој 10 секунди Loadira катастрофа....џабе плаќав претплата за ПикБокс кога е слаб интернетот,ако продолжат така се префрлувам на друг оператор
 2. astrion

  prati cena za hard diskot sata ako ne ti e prodaden pozzz

  prati cena za hard diskot sata ako ne ti e prodaden pozzz
 3. astrion

  Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

  Riba, podznak Bik i ne placam,site gi rasplacav okolu mene cccc cc :kesa: mrazam laga,dvolicni lugje i glupi sustestva,bez tie svetot bi bil Lulka na Rajot.
 4. astrion

  Порака до бившите

  :smir::smir::smir::smir::smir::smir::smir::smir::smir:
 5. astrion

  Шопинг во Солун

  ок извини,инаку ретко го употребувам зборот јакна некако ми е српски,кожено палто...а може и ти си во право...nevermind
 6. astrion

  Дали би простиле неверство?

  Pazi da ne doznaes....:smir: treba ocite cetirinaeset da ti igraat
 7. astrion

  Дали би останале со партнерот ако...

  Sekako deka ke ostanete ,moze 1 god od zal no posle ke si kazete Ne bese Lenka rodena za tugji mi ti drugi imoti...
 8. astrion

  Еднаш курва секогаш курва

  Pazi da ne ja trgne etiketata :pos2: kurva si e kurva brat,ke si ostane za vek i vekova :smir: moze samo da mu se preprava na nekoj Glup
 9. astrion

  Девојка што менува дечки од исто друштво - лесна ли е?

  Prasanjeto e u p.m cccc cc .Isto ke zvuci i ako se ebam u gz peder li sum ili me srbi gzot.
 10. astrion

  Дали би простиле неверство?

  Moze ako ima 2-3 miliona na strana ke se napraam na tri ipol petnaese do cetiri i ke si e...m i jas drugi na strana :back:
 11. astrion

  Шопинг во Солун

  Kaj be palto za 120 evra kozno???? Bluzite dukserki Replay se 200 evra
 12. astrion

  Шопинг во Солун

  Bev pred 2 nedeli vo Solun,za promena e super bi sakal da ziveam tamu no za shooping fujjj ,kupiv za 3 evra set alat za kola i prvio den mi se skrsi hihihihi gola voda,ne e bas tolku eftino kako so zborat ima isti dzemperi i nema tolku izbor na eftinite raboti,inaku vo Replay imase popust na...
 13. astrion

  Сурфање со лаптоп или мобилен на јавни места, фалење или урбана култура

  И така беше измислен Н95... седиш си разговараш на фринг видео разговор со лондон,не привлекуваш внимание,потоа одиш на come2bet препишуваш нешто спортска ,звонам дома на Лап топ преку скајп се уклучува камерата проверувам дали е се под контрола и така... Џемс бонд јебига..Чалами пффффффф која...
 14. astrion

  Бесплатни разговори - Free Calls

  This call direction is not supported....:drk:
 15. astrion

  SportyPal – твој личен тренер

  имам нокиа н95 и апликацијата работи перфектно на мојот телефон,најинтересно ми е кога на крајот ја покажува рутата што сум ја поминал на Сателитска мапа на мојот град. За тие што неможат да им лоцира ЏиПи Ес нека пробаат прво да влезат во Tools,connectivity,GPS и од таму нека остават едно 10...
 16. astrion

  Демир Хисар - сте го посетиле?

  Има ли некој од тука од Смилево??? ако има пиши ми на прајват да прашам нешто позззз :smir:
 17. astrion

  ОГЛАСИ

  Не сум бил во Кина,Не сум бил во Англија,не сум бил во Канада...Кај ли не сум бил..жени навалете :smir:
 18. astrion

  Kолку долго можете без секс?

  Seksot e povrzan so psihata.Bez Desanka Rukic :drk: retko koe masko moze da izdrzi 1 nedela,vosprotivno ke sheta so nadrven Jolly niz grad . A konkretno za sex najubavo ke e da si najdes nesto za koe sto sonuvas odamna ili nesto priblizno ,ako ne,seksot ke ti e glupav eventualno ako ne si...
 19. astrion

  MSN или Skype?

  kaj moze Msn :drk: detska rabota so Skype super profi video converzaciska programa.
 20. astrion

  Изборни резултати од Претседателски избори 2009 (генерална дискусија)

  Te razbiram se no momentalno nemoze da se ostavi na slucajnosta,mozebi ima potplateno od Bakojani nekoi da pravat problem od kaj da znaes,za pari se se pravi..treba li da se ostavi na slucajnosta...koga ke ni ukinat vizite ke se rasteretat ovie tenzii i ke dojde i tvoeto,ke vidis...nema ni da se...
На врв