Резултати од барањето

 1. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Henderson+ westbruk 30.5 poveke . Ova e greska u ponuda. Dokolku ka stignete stajte i nekoj denar. Inace ova e na www.betcity.ru na sharlot vs oklahoma :)
 2. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  kazete na koja strana da presmetam sistem u sistem 7/11 so 7/11?
 3. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Не се замарај со манибоокерс, УЈП не прави проверка на трансфери под 10 000евра, така да само џабе си ги фрлаш тие 1.8евра, од друга страна па ако сака ујп да те чесла, ќе пратат налог до мани и ке видат од кај ти се парите, затоа на мани имаш опција gambling i non gambling acc. ;)
 4. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Нема логика ова, ако бараат само лична карта за исплата, тогаш нема да имаат податоци од уплатата, во тој случај, неможе да ми наплатат данок на добивка доколку не знаат колку сум изгубил. Ќе го утепаат и тој сектор, и многу луќе ќе изгубат работни места, ние вака неможеме да искочиме у ситен...
 5. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  2y1
 6. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Na net ili betcity ;(
 7. fearless

  Work and travel USA

  Ima nekoj sto bil odbien za turisticka a posle dobil j1
 8. fearless

  Тргување со валути-FOREX

  http://www.bloomberg.com/news/2013-02-11/yen-weakens-as-kuroda-says-additional-easing-can-be-justified.html и според ова доларот пак иде надоле а? колку што малку ги разбирам работите, доларот би требал сеа да иде надоле до следната манифестација/конференција што ке ја одржат така? а таа е кога...
 9. fearless

  Тргување со валути-FOREX

  Na sto se dolzi ovoj rast na dolarot. Gledam pred tri dena beshe 44.7 denes e 45.6, toa e skoro cel denar...
 10. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  marsej da se plasira ponatamu 1.33 ;)
 11. fearless

  Тргување со валути-FOREX

  teska greska napraiv sto ne napraiv sell na 49, sea so 45 ke go jadam... neznam dali se isplaka sell sea ili da cekame bolji dani :D
 12. fearless

  Тргување со валути-FOREX

  Dolarcevo propaga li propaga. Sto mislite do kade ke paga vo odnos na evroto...
 13. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  I jas izigrav na epten sigurni, ali sharapova sigurno mi go nacuka :)
 14. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Koj maler sum c c c mi ja otvara 0-1 i izednacuvaat do ht. Posle im rokaat 4 gola za 12min i od 60ta cekam eden gol ibse povredi deteno i ovie prestana da igraat c c c
 15. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  за премиер лига правам муабет. и во лига нема ниту една 1у2 2у1. олимпиакос беше лига шампиони и нема друга во било кое натпреварување.
 16. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  da ti gi postavam rabotite kako sto gi gledam jas 1. arsenal se 7 pozadi totenham za da idat vo LS. 2. arsenal ima 2 porazi po red od city i celzi 3. arsenal gi tepaa prvata 1-3 4. BITNO arsenal na west ham mu dade dve pobedi i go spasi od ispaganje vo 2006/2007 i arsenal tie bodovi si gi nema...
 17. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Cist 1 west ham se strari dolznici na arsenal. Arsenal im dade 2 utakmici za da ostanat vo liga. Taka da arsenal od sekoj mozen aspekt treba da tepa.
 18. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Spanija i slovenia ;)
 19. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  qpr so totenham mi faka oko na prevara, inace moze da se proba, 1u2 2u1 7+, i 1 ili 1x... posto harry rednap beshe vo totenham, za malce ne gi vnese u LS, se znae deka toten nemoze da igra LS pored drugive, a i mislam deka toten ne ni ima aspiraci da igra LS, taka da ke sitkaat utakmici, a na...
 20. fearless

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  за брајант во бетсити е 34.5 а + е 1.65 :D
На врв Bottom