Резултати од барањето

 1. Ендорфиниус

  Часовници

  Од My time го нарачав - 4.5 илјади
 2. Ендорфиниус

  Часовници

  Ретро "златен" Касио оддамна меркав.. Ептен елегантно, лесно на рака ии fun to wear саатче:cool:
 3. Ендорфиниус

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Позитива дана у ова гној време Кајги:icon_mrgr:.. Ти арна ли си?!
 4. Ендорфиниус

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Министерот за финансии на Србија се вика Синиша Мали:kajgana: Нашиов Филипче гомна да јаде
 5. Ендорфиниус

  Часовници

  :love: :love: :love:
 6. Ендорфиниус

  Superhero Movies

  Он топик - Јак трејлерот на WW-2. Двојката ќе биде појак ќецот. Новогодишна желба: Сите чик флик суперхеројски да издоминираат у двеидваеста. Среќна Нова бтљ на сите!! Офф топик - Да се пофалам тука меѓу моите. Сликиве се за у тема “часовници“, ама тамуу, како беше онаа... They wouldn't get...
 7. Ендорфиниус

  The Mandalorian

  THE CHILD ..
 8. Ендорфиниус

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Емилија Розман :гик:
 9. Ендорфиниус

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  По клети комарци до сега немало ниедна претходна летна сезона, а во иднина убеден сум дека само погадни ќе стануваат. И прва и втора смена работат, пуштени на најјако, у стелт моуд пепел прават, тотална доминација ала Милица Павлович. Какви ти астероиди, какви поплави, земјотреси, климатски...
 10. Ендорфиниус

  Premier League - Season 2019/2020

  Али веќе јаки две години го нема на ниедна могуча мапа, ама на никој не му чуе ззз. Последна добра утакмица му беше против Челси пред три сезони кога им збрца два гола со глава. Од тогаш пуффф, магија мислиш Коперфилд го изгасна. Да не беше еден од “домашните“, сега ќе играше у АДО Ден Хаг и ќе...
 11. Ендорфиниус

  Premier League - Season 2019/2020

  Која е фамата околу оној Грилиш од Вила не ми е јасно. Типот делува како Погба и Џака да одимале дете заедно. Се' погрешно и гној врзано за позицијата шо ја игра, од тоа што го видов денес. Дефанзивна одговорност у минус, катастрофа позиционирање, дриблизни на лево на десно на 20-30 метри од...
 12. Ендорфиниус

  Last Man Standing (Premier League)

  :vozbud::vozbud:ШТА:vozbud:СЕ:vozbud:ПИЈЕ!?:vozbud::vozbud::jeeee::pijani::pijani: У ептен гној период сум влезен, така да ова ми е најголем win последниве месец дена. Еуфорија левел: Ауди Куп прославата на Тотнам..:jajce::jajce::vrtioci:
 13. Ендорфиниус

  Superhero Movies

  СВАКА ЧАС!!! Гаси струјата.. :cuc: :cuc: :cuc: :cuc: :cuc: :cuc: :cuc: :cuc: :oeoeoe:
 14. Ендорфиниус

  US Open 2019

  Хохохооооо две години за редом шамарење пред триесетте илјади ампутирани амеби, шо немаат ни К од култура, ни Д од домаќинлук што се тениса тиче. Да му се испомочам на Спајк Ли у таа розовата федора, ти ебам џокерот ретардиран, оди кисни цела година у МСГ дудлај му го на Таџ Гибсон...
 15. Ендорфиниус

  Superhero Movies

  Во Италија кренале Ајронмен статуа(y):cuc:. Иронијата е во тоа што официјално ја крстиле ''Man of Steel''.. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 16. Ендорфиниус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ^ Мале мале кога ќе им се избациме на Лестер за две недели со ЈАНГ - КИМИ РАИКОНЕН - МЕГВАЕР - РОХО:zloo:
 17. Ендорфиниус

  Last Man Standing (Premier League)

  Ливерпул
 18. Ендорфиниус

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Вечита слава на Богот/Богињата шо го има измислено ова совршенство. Крај и тачка!:cuc::cuc::cuc:
 19. Ендорфиниус

  Last Man Standing (Premier League)

  Пиши ги Манчестер Сити
 20. Ендорфиниус

  Superhero Movies

  Бем ти мајку:mad::place::place::place: I will remember u..
На врв Bottom