Резултати од барањето

 1. Ендорфиниус

  Riverdale

  Уште една стриповска адаптација децо:D. И оваа на CW. Ќе си се дружат заедно со Флеш, Ероу, Супергрл, Леџендс и т.д. Шала. Иако делат иста ТВ мрежа и ист изворен материјал, Ривердејл е нешто сосема трето и нема никаква допирна точка со другиве. Стуткана си е серијата во свое посебно катче, која...
 2. Ендорфиниус

  Armin Only : ''Intense'' World Tour - Sofia (Bulgaria) - 07.02.2014

  Постојниот ДЈ број 1 од оваа есен ќе ја отпочне светската турнеа под добропознатиот наслов од порано ''Armin Only'' на која ќе го промовира својот најнов албум ''Intense'' кој го издаде оваа година. Ќе бидат одржани 20 настани, во 19 земји ширум Светот, а на наша среќа и соседна Бугарија е еден...
 3. Ендорфиниус

  Serbia Wonderland (KPGT Theatre) - 12.10.2013

  Светски познатиот фестивал Wonderland оваа есен доаѓа и на Балканот. Белград е градот кој ќе го угости ова one of a kind музичко шоу и очекувањата на ЕДМ фановите од овој настан се огромни, разбирливо. Оние кои ќе бидат таму на 12ти следниот месец ќе зачекорат во волшебен свет на добри вили и...
 4. Ендорфиниус

  Ultra Music Festival - Europe

  Прво да искуцам два збора околу фестивалот. Ултра е еден од најголемите отворени музички фестивали, кој се одржува секоја година и е прав рај за фановите на електронската музика. Се' започна од Мајами 1999 година. Оттогаш, па се' до денес фестивалот оригинално уште си се одржува во 'матичната'...
 5. Ендорфиниус

  Фан клуб : Candice Swanepoel

  Темава ја отворам во чест на светски познатиот топ модел, Candice Swanepoel, по заедничка желба и иницијатива со Флојдерка. Candice Swanepoel е родена на 20.10.1988 во ЈАР. Светската промоција и слава ја постигна на модните писти под покровителство на Victoria's Secret. Магазинот Forbes ја...
 6. Ендорфиниус

  ASOT

  Турнејата на светско познатото транс шоу на бр.1 транс Ди Џејот во Светот, догодина ќе почне од главниот град на нашиот северен сосед - Белград. Што е уште повозбудливо, Армин лично го најави присуството и тој ќе биде дел од Ди Џеите кои ќе настапат таа вечер. Лајнапот уште не е официјално...
На врв Bottom