Резултати од барањето

 1. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Decki ima nekoj od bitola? Kaj ke se gleda denes Arsenal?
 2. ZS_

  UEFA Champions League 2015/2016

  http://arsenalist.com/f/2015-16/arsenal-vs-bayern/goal-mesut-ozil-2-0.html Ич не се залагаа, го пуштија Белерин да се прошета, ФАКТ :)))
 3. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Не те дупиме, не се сеќирај. Твојот проблем е во резонирањето на работите, утакмица не се губи од еден човек, утакмица се победува или губи колективно, твоето мислење е еквивалетно кога јас сега би рекол дека сме изгубиле поради Жиру, или муабетот дека да беше Бензема ќе дадеше 4 гола и ќе...
 4. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Мене ми изгледа дека тоа ти е целта, полесно ќе пушиш отколку дека ќе сфатиш оти не сме изгубиле поради него.
 5. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  имате поздрав од Озил https://www.youtube.com/watch?v=q-J_3Gvmj04&feature=share
 6. ZS_

  Barclays Premier League - Season 2014/2015

  Дебилу, вас гледам дополнително ве израдува ремиво, само вакви квази фанови може да се радујат на ова шо го праеше денес Челзи.
 7. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Не е мај, ама еве да те поздравам само :) Бтв, како изигра Фалкао за резервите?
 8. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Mislis ja kaza vistinata?
 9. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Добро е, изгубивме:свиркам:
 10. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Изгледате како патетични фанови на Јунајтед, дајте малце оптимизам, реално дечково има потенцијал да биде боље у Арсенал од тоа што беше у Манчестер. Сигурен сум дека ќе има повеќе прогрес за разлика од Фалкао, ќе го прајме муабетов у мај.
 11. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  https://www.youtube.com/watch?v=bf9bVczud2w&list=UUBTy8j2cPy6zw68godcE7MQ :pos:
 12. ZS_

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  #ehhe #peder
 13. ZS_

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  ОК, ќе видиме како ќе функционира вашиот сјаен напад, изгледа дека ќе мора и напаѓачи да ставате у одбрана, јебига...
 14. ZS_

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Danny Welbeck: "I left Manchester United to play Champions league football."
 15. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Super Super Dan Super Super Dan Super Super Dan Super Super Dan Super Danny Wellbeck
 16. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Welcome Nikola Zigic!!!
 17. ZS_

  Фан Клуб: Арсенал

  Jas sum za Welbeck, mlad i talentiran igrac plus so iskustvo vo Premier Liga, mislam deka vo Manchester ne dobi vistinska sansa pokraj Rooney i Van Persie. Sega mu e majkata...
 18. ZS_

  Фан Клуб: Челзи

  Big Sam saying it how it is!https://www.facebook.com/photo.php?v=412777698867768
 19. ZS_

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Велбек е ок, ја незнам што сте му се запнале толку. За Џонс имате да кажете нешто?
 20. ZS_

  Фан Клуб: Челзи

  :pos:
На врв Bottom