Резултати од барањето

 1. X

  eBay (официјална тема)

  ја би рекол поскапо ќе те кошта испораката отколку робата.
 2. X

  Контакт од пронститутка

  Е ова најмногу ме нервира. Ќе најдат и не кажуваат за на друг ако му затреба.
 3. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Значи штом нешто лошо за Грујо се спомни одма е тоа лажна вест, затоа што Грујо е без никаква дамка. Беспрекорен. :tapp: Да беше Грујо толку добар колку што си го умислувате немаше денеска да дојдеме на ова дереџе. Ја уништи Грујо Македонија, а овој сега и ја избриша.
 4. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Значи пак лажни вести а? го оцрнуваат иметото и делото на велики Грујо, така ли? Не е се лажни вести. А и секој селективно бира што е вистина зависи кого симпатизира. Ако следните избори Мицко добие, Грујо одма со првиот авион се враќа. Мицко само наредби од босот негов ќе извршува, Грујо пак...
 5. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Ова ти е неизживеано искомплексирано човече. Овој е за на психијатер, а не држава да води. Бруки. Овој е покомедија и од претходниот. нашиот стапува на сцена од 2:41:25 некаде. којзнае и на кој јазик му зборува на трамп. колку изгубено делува во таква средина. ич не му е место таму...
 6. X

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  метално шкафче со клуч брка работа или мора баш сеф?
 7. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  неработен ден за граѓаните од католичка вероисповед ама не е проблем, за ЕУ ако треба и сите католици ќе станеме
 8. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  и што сега патешествијата на заев ли ќе ги следиме, каде се бил нека кажат што се (не)сработил, не само до каде се прошетал
 9. X

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  што ја ставил типот на ebay не е од него сликана ја нашол од некоја продавница, ете и лого има не е тоа што го продава во опис пишува UK, тие имаат други дугмиња, друг распоред
 10. X

  Помош, проблеми, прашања, совети...

  сликата што ја ставил не е од производот туку е најдена некаде ако е тастатурака UK тогаш и друг распоред има на дугмиња а и други знаци, фунта знак има
 11. X

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  има на ибеј, алиекспрес. барај 678016-001 или NSK-CK1BW овде сервис не верувам да ти продаде, туку они ќе бараат да ја заменат па рачунај плус и за работна рака ќе ти земат. иако сам можеш да си ја смениш.
 12. X

  Криминалци и криминални групи во МК

  Овие да не се заедно со полицијата и да се во држава каде полицијата колку толку работи, сите ќе беа уапсени. Ама врзани со полиција и влада и силни се, не се ни кријат. Овде апсења се случуваат само кога ќе налутиш некого од влада или полиција т.е. колегите.
 13. X

  Контакт од шиголо

  бара она некој 120кила минимум со голема мотка. кога ќе а натисне убаво да осете
 14. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Не знам што дискусија на таа проблематика за датумите на празници отвара тој пијаницата. Славиме католичка нова година, а православен божиќ (некој и православна нова година слави). Некои земји и двата божиќи ги празнуваат затоа што има разно население. Ама кај нас малку католици има колку што...
 15. X

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  Овие штетата ја направија сега сите е се разбегаат, вили по светот се изнакупија и сега ќе гледаат да киднат па оддалеку колку може бизнисите да ги водат. Не им е во интерес за уште еден мандат да се борат. Набрзина се изнаграбаа преку тендери, дури и претходните можно е да ги поминаа. Сега...
 16. X

  Фото хумор и интересни фотки!

  koga ke gi potrosis parite na peleni
 17. X

  Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

  море до кога ќе чекам, уште никој ми нема листа пуштено сите најјаки канали да ги има и се у хд да биде, да не се расправаме
 18. X

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  Секој пат качувај се до последен спрат па после врати се до 3ти. За вежбање ич не се форсирај на почеток само лагано, ич не се сили 2 пати по пола саат секс на ден за еден месец ќе го снема мевот
 19. X

  Аудио Опрема: Засилувачи, Ресивери, Тунери, Звучници...

  Таму нема што да се оди. Ако е чист бакар и добра изолација тоа е. Нема што повеќе. Се друго е превара. Она аудиофилски кабли се е тоа превара. Да не им ставаат некој магичен прав внатре. Кабел од 1000$ метро не е ништо подобар од оној 10$ метро. Тоа е само стапица за наивци.
 20. X

  Повраток на ДДВ за физички лица? (Мој ДДВ)

  значи цела година народот ќе има занимација
На врв Bottom