Резултати од барањето

 1. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Зошто бе вака се срамат децава? Зошто? (n)
 2. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  ДК, до кога ќе се лажат луѓето дека парите не се битни у животот? И среќа и здравје се купува со нив!
 3. Мистериозниот

  Сакам да знам!

  Има ли некој дерматолог на форумов? Итно ми е.
 4. Мистериозниот

  Машина за садови

  А што мислите за Финиш таблетите? Во план сум прво нив да ги испробам. А гледам и Fairy имаат. И каков е тој сјај за машина за садови?
 5. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Драга, кога веќе се мењаат имиња предлагам "Партизанска" да се преименува во "Семафорска".
 6. Мистериозниот

  Брендирана облека

  Мислев на оние кои можат да си дозволат па дури и Ваикики. За жал знам дека постојат и такви луѓе кои не можат ни блуза од 200 денара да си дозволат. Немам ништо брендирано и скапо во мојот плакар. Носам фармерки од 450-650 денари, блузи начекувам и од 150 денари, наочари купувам од обични...
 7. Мистериозниот

  Брендирана облека

  Јебала вас брендирана облека. Ко прво под брендирана облека не ги ставам Адидас, Најк, Зара или Ваикики и слични на нив. Овие што ги наведов скоро сите можат да си ги дозволат. Стварно брендирана облека е онаа што ја мкнеше Бокица со која повеќе личеше на кловн. Таа "висока" мода не можам да ја...
 8. Мистериозниот

  За мажите: машинка за бричење или стариот добар брич?

  Имам тример од Филипс и најчесто него го користам за кратење на брадата. А кога сакам скроз да ја избричам прво со тримерот ја кратам на кец па после фаќам со брич. Откако го купив него брич ретко употребувам за брадава освен за други делови од телото. :свиркам:
 9. Мистериозниот

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Да, сакам да симнувам видеа од YouTube на телефонов. Овие линкови што ги постави се зс компјутер, а само телефон користам.
 10. Мистериозниот

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Не знам дали прашањево ми е за овде, ама ако имате линк каде што можам да симнувам МP4 формат пратете ми. Овие сите што ги барав се блокирани. Или пак има некоја апликација на Андроид за ова?
 11. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Не ми е јасно како може некој да се пали на песните на Некст Тајм, т.е. срцепарајучите преработки. И не знам како не сфаќате дека Некст Тајм се на страната на Хорхе, а онаа Тодевска на Зајко кои од овие влечат пари за некои ситни срања као патриотски песни, а плавушава испушта делови од химна...
 12. Мистериозниот

  Швалерисување....

  Бреј само ебачишта на темава. (n)
 13. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ова денешниве родители му слават годинка на бебево или свадба му прават? (n)
 14. Мистериозниот

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Никогаш не сум однел во банка. Најчесто во аптека, локална продавница и фурна. И тоа без провизија замисли. :ROFLMAO:
 15. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Легендата вели дека ниту еден мајстор не дошол на договорениот ден и договореното време. Еве мојов се појави после пет-шест дена у 7 навечер.
 16. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Ај вратете се во реалниот живот и престанете да пишувате по (анти)социјалните мрежи фрази од типот "се гледаме на врвот". Кој врв чоече? Смешни сте.
 17. Мистериозниот

  Дали друго машко го видело вашиот алат (МАЖИ)

  Татко ми. :pos:Коа забораваш да заклучиш врата од вц ќе улета некој. :icon_lol: Немам против голотија ништо. Секој ден се пресоблекувам во соблекувална гол, а дали некој гледа или не, не знам и немам приметено. :toe:
 18. Мистериозниот

  Зголемување на пенисот

  Глеам Валијант имаат некои креми и такви ми ти работи за зголемување, џоа курот квасец е па ќе порасне. Колку е, толку е. Помирете се!
 19. Мистериозниот

  Машина за садови

  Некој ја има оваа машина за садеви? https://www.gorenje.com.mk/proizvodi/bela-tehnika/masini-za-sadovi/modeli/masini-za-mienje-sadovi/gs63160s/538877 И како сте во глобала задоволни од машините за миење садеви?
 20. Мистериозниот

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Бенифециран стаж, седење по кафиЌи, примање мито и кинење казни на блиски и неблиски па сеа дојде ред и поголема плата да бараат. Да не ги покачија кафињата во кафичиве, а јас да не знам? А со градежните работници што прајме? Јебем ти држава во која најголемо достигнување е да бидеш полицаец и...
На врв Bottom