Резултати од барањето

 1. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Сари дефинитивно нема да ни ја дочека пролета .... п.с не е тренер за нас тоа од кога го зедоа реков
 2. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Amala amala hahahaaha ми го отекоа овие денови сега се спуштија кај и заслужуваат ... FORZA JUVE
 3. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Kedira Berna out преслабо
 4. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Ќе има сексање среде Милано 0:3 FORZA JUVE ⚪⚫
 5. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Следете ги убаво снимките и гледајте што прави Сандро кога ги примивме головите ... Нападот вака Сари ќе проба Игуаин Роналдо Дибала Коста
 6. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Браво за Дибала респект ... Не е овој клуб во сопственост на Паратичи де тера играчи со сила да менуваат клуб #TIAMODybala
 7. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Многу аналитичари имало. Луѓе остајте да почне сезоната па ќе коментираме за Лукаку ...
 8. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Играме лудо на трансфер пазарот браво за АЊЕЛИ срце мое ... Icardi Neymar G Jesus Еден од овие ќе биде 9
 9. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Icardi потпишува утре или задутре за ДеЛигт пак Барселона притиска ...
 10. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Official Wellcome RABIOT
 11. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  OFFICIAL Dobrodojde De Ligt 5 godisen dogovor po 12 milioni godisno. Klauzula 150 milioni
 12. @Lbaneso

  Пост на кој сте се изнасмеале

  Sarri Karri rezervna guma #F*ckSarri
 13. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  F*ck Sarri
 14. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Сари 100% не доаѓа, пишав одамна кој е договорен. FORZA
 15. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Si siiiii siiiiiiiiiiii Guardiola ...
 16. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Toni Kroos loading 99% ....
 17. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Nisto ne e sigurno zasega ali Zidane Kloop Poketino i sekako favoritot na Agnelli e Gvardiola se vo igra ....
 18. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Allegri <=< Zidane Sto mislite razmena na treneri pomegu Juve i Real ?
 19. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Bye bye
 20. @Lbaneso

  Фан Клуб: Јувентус

  Немора да значи дека ќе дојде Гвардиола туку може да ни земат играч или ние да земеме од нив
На врв Bottom