Резултати од барањето

 1. acermk

  Serie A 2021/2022

  https://streamable.com/ci5ucv
 2. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Тапа муабети ми се тоа луѓе што го сакаат клубот...јас мислам дека Марота си е човек професионалец, генијалец, бизнисмен што си ја сака работата, а не клубот во кој што работи... Не можеме да кажеме дека луѓето што се денес во Јуве не го сакаат Јувентус па најмалку би го рекол тоа за Алегри...
 3. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Што е со овој килав пристап на Дибала, Мората и останатите... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 4. acermk

  Serie A 2021/2022

  Шпиц од копачка во око на Локатели да не беше прва минута ќе добиеше црвен, не ќе беше грешка и во ситуацијава да го добиеше... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 5. acermk

  Serie A 2021/2022

  Нит пенал нит бутур беше... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 6. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Португанциве со таа вчерашна игра освоија ЕВРОПСКО нема што да не чуди, браво за момците на Милевски изгинаа дечките колку што можеа... Читам некои постови и се чудам сакате Македонија да игра како да сме факинг Бразил да ги доминираме Португалија?! Чекајте малце во кој свет живеете до вчера...
 7. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Не беше пенал поготово ако идеме по интерашки стандарди ама сами сме си криви... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 8. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Можеби и не сака да направи дополнителен притисок на играчите едноставно нека играат најдобро што можат, па што биде нека биде...
 9. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Еве Кулу пак гол... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 10. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Сега тоа ќе излезе причина зошто не сака да го продолжи договорот Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 11. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Не се летам со очекувањата за Влаховиќ на прв поглед атипичен Балканец сепак во прашање е Балканец... Прва работа е што бројот на голови барем на почетоков колку и да е во форма нема да биде како во Фиола, а една од причините за тоа ќе биде што АКО Дибала не е провреден ќе ги шутира пеналите...
 12. acermk

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Ние сме веќе фудбалска нација, го баталивме ракометот како спорт број 1 :pos:
 13. acermk

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  РФМ парите за премии нека ги даде по луѓево што испотидоа во Дебрецин за ова да го гледаат... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 14. acermk

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Може некој да одгатне зошто судииве толку не крадат? Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 15. acermk

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Не се согласувам дека Кире да беше ќе победевме...да Кире од пред 5 години можда ќе победевме, а вака сега видоа не видоа они мора да играат не бараат спас во него цело време така растат муда... Дури као просечен македонски теоретичар на заговори мислам дека ова со Кире намерно се направи и не...
 16. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Ајде на здравје уште една дупка напред, веќе го немаме Киеза, нападот и така не чинеше сега веќе не се ни поправа...
 17. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  ^^ Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 18. acermk

  Фан Клуб: Јувентус

  Мората врати се, сѐ ти е простено. Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 19. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Поом немаме во каква форма и изглед ќе сме ние, не па Руси и останати, уживајте во периодов до 25ти март па што биде нека биде.... Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 20. acermk

  Македонска фудбалска репрезентација

  Некој ако има снимка од натпреварот да сподели...
На врв Bottom