Резултати од барањето

 1. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Се сликав и одбрав опција за 30 дена. Дали пасошот ќе биде готов после 30 дена или пак тоа е крајниот рок за изработка. Фала.
 2. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Не ми беше итно да плаќам за брза постапка. Редовна 61 лев.
 3. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Да знаеш дека има. Јас завршив работа за ЕДЕН ден. Указ, матичен број, адреса, сликање. Значи ако е посртедникот како што треба завршува за
 4. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  ЛК од брат или сестра е доколку он она или децата нивни сакаат да вадат пасош да им е полесно
 5. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ајде сега малку помош. Дали може во ист ден да се земе указот и да се сликам?
 6. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Да, проверете си 26,03,2021 положително. Не се секирајте ќе биде. Со среќа на сите што чекаат.
 7. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Луѓе има укааааааззз
 8. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ajde aman veke. Ne utepa cekanjevo.
 9. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Ovie aber nemaat za ukaz. Ima nekoe info?
 10. hristoviki

  Sto znacat ovie brojki? :) izvini mislev mene me ismejuvas

  Sto znacat ovie brojki? :) izvini mislev mene me ismejuvas
 11. hristoviki

  Jas prasav sto znaci СПИСОК НА ПОЛОЖИТЕЛНО ФЕВРУАРИ 2021 [УКАЗ 148] 16.02.2021 @memory111...

  Jas prasav sto znaci СПИСОК НА ПОЛОЖИТЕЛНО ФЕВРУАРИ 2021 [УКАЗ 148] 16.02.2021 @memory111 [УКАЗ 148] 16.02.2021 @9999 (татко на @em1l1ja) - фин 01.10.2020 - инт СОФ 28.02.2019 ti se smees.
 12. hristoviki

  Jas samo prasav ako sakas da pomognes kazi sto znaci.

  Jas samo prasav ako sakas da pomognes kazi sto znaci.
 13. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Izvini nov sum tuka pa ako moze da mi kazes sto znacat ovie brojkive?
 14. hristoviki

  Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

  Zdravo, na 26.03.2021 e status положително становиште. Nekoe info kolku se ceka? Fala
 15. hristoviki

  Проблем со хладњак (помош за лепење)

  Здраво на ТИПО 1,4 бензин почна да тече хладњакот. Би сакал совет што да права. Да го лепам или пак да земам нов кој е околу 4500 денари и некако ми е скап. Ама ако искуствено од Вас се покаже дека треба нов.... Исто така доколку може да се помине со лепење Ве молам за препорака. Поздрав
 16. hristoviki

  Плински уреди

  malku ;udno pra[awe no laik sum i nemam vrska ama mene i na benzin ane mu pali???
 17. hristoviki

  Плински уреди

  а имаш некоја препорака марка? каде да се набави и евентуално ако знае ореинтационо цена? благодарам
 18. hristoviki

  Плински уреди

  Ве молам за одговор. имам типо на плин и во возење застана и команднотокопче од кое се префрла од плин на безни не светеше. после малку го удрив проработе сега коплет е во аут. б ве молам дали некој знае што е проблемот?
На врв Bottom