Резултати од барањето

 1. VGLiverpool

  Полициска академија - Скопје

  http://www.fb.uklo.edu.mk/konkurs.aspx еве прелиминарни резултати, па со среќа нека ни е колеги :)
 2. VGLiverpool

  Матура

  Каква е таа диплома за завршено средно образование? Нас ни дадоа само диплома за положена матура и сведителствата.
 3. VGLiverpool

  PES 2011

  Дечки како да играм Online?Барав назад низ страните не најдов ништо ако можи некој да ми помогни.
 4. VGLiverpool

  Факти за Чак Норис

  Само Чак Норис сега гледа Долина на волците на А1!
 5. VGLiverpool

  Фан Клуб: ФК Металург

  Срамота е ова што го гледаме,голем срам за тим кој што се бори за шампионска титула,па уште имаат и лице да излагаат и да се бунат на судењето на Стратев и на играчите на Напредок. Затоа сега во Кичево за куп подобро нека дојдат со младински тим.
 6. VGLiverpool

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Како е насловот на оваа песна - Што мајка беше што ѕвер ме роди - пошто по ова име ја нема на Јутуб
 7. VGLiverpool

  Македонско фудбалско првенство 2012/2013

  На 10 ноември
 8. VGLiverpool

  Македонско фудбалско првенство 2012/2013

  абе тоа е дел од фудбалот,нормално е при водство и со играч помалку дека ќе задржуваш време,зарем вие да водевте немаше да одолговлекувавте?
 9. VGLiverpool

  Фан Клуб: Шкендија

  абе каков брутален старт пред мене се случи тоа престрого беше тоа за црвен,и пенал во 90 не досуди ај кажи дали не беше за пенал?
 10. VGLiverpool

  Фан Клуб: Шкендија

  Вие ако не сте задоволни од судијата незнам што требаше други да направи.Црвен картон во 5 минута,гол од офсајд,и уште многу други одлуки што беа досудени за вас.
 11. VGLiverpool

  Полициска академија - Скопје

  imase fizicki testovi posto gledam na preeliminarnata lista ima samo bodovi od matura i ocenkite?
 12. VGLiverpool

  Македонско фудбалско првенство 2012/2013

  И во Кичево исто така Кралевски се занесуваше ама доби неколку шамари од Степаноски,и Вајс не беше ништо подобар стално провоцираа. Силекс-Напредок 1:1 Водевме од 43 минута со гол на Левков но сепак и бод е добро,се надевам дека може годинава да бидеме во средината на табелата.Следно коло со...
 13. VGLiverpool

  Полициска академија - Скопје

  Се запиша некој од форумов на безбедност? Има ли голема конкуренција, ќе има физички тестови? Планирам јас в година да продолжам таму.
 14. VGLiverpool

  Фан Клуб: Ливерпул

  ne mi e lesno i mene od Kicevo sum slabo pisuvam na fan klubov ama ve citam redovno, sekoj den razlicni igraci se povrzuvaat so nas ama dosega nisto poseriozno ama ima vreme da se kupi nekoj dobar igrac. Torres sigurno nema se oporavi do 5ti ama ke go vidime Steve G :D
 15. VGLiverpool

  Фан Клуб: Ливерпул

  dokolku pominat Mora da nabavam karta pa ako treba pred biletara ke spijam :D
 16. VGLiverpool

  Hustle

  Која сезона е оваа што оди на Fox crime?
 17. VGLiverpool

  Hustle

  Пред некој ден ја заприметив серијава на Fox crime и одма се заразив не пропуштам епизода. А и оваа глумицата не е лоша :)
 18. VGLiverpool

  Уругвај-Гана 1/4 финале 2 јули

  sekoj igrac bi izigral kako suarez ednostavno nemase sto da izgubi, a posledniot penal za urugvaj bese majstorski izveden
 19. VGLiverpool

  WIMBLEDON 2010 (21/06-04/07)

  не мора да реприза хајлајтс нека дадат 3-4 сати:pos2::vozbud:
 20. VGLiverpool

  WIMBLEDON 2010 (21/06-04/07)

  lele sto propustam.Da ne davaat repriza vecerva :D
На врв Bottom